کد خبر: 1122250 A

دروازه‌بان جدید استقلال گفت: افتخار دروازه بان چهارم بودن در استقلال از بازیکن اصلی بودن در تیم‌های دیگر بیشتر است.

به گزارش ایلنا، علیرضا رضایی در خصوص حضور در اولین تمرین استقلال برای فصل جدید، اظهار داشت: خیلی لذت بردم. جو تیم را دیدم و کیف کردم. باعث افتخارم بود زیر نظر فرهادمجیدی و بهزاد غلامپور و همچنین کنار رشید مظاهری و سیدحسین حسینی تمرین کردم. امیدوارم بتوانم روز به روز خودم را ارتقا بدهم و به تیمم کمک کنم.

وی در مورد اینکه سرمربی استقلال معتقد است می‌تواند یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران شود، گفت: فرهاد و فرزاد مجیدی به من لطف دارند. دلیل اینکه سریع قرارداد بستم این بود که از بودن در کنارشان لذت بردم. در این چندروز صحبت‌هایی بود که اگر مظاهری یا حسینی بمانند، تکلیف من چه می‌شود. برای من باعث افتخار است که کنارشان در استقلال تمرین می‌کنم. برایم مهم نیست دروازه بان  اول یا چهارم باشم. مهم این است به تیم کمک کنم. گلر چهارم استقلال بودن افتخارش بیشتر از گلر یک‌ بودن در تیم‌های دیگر است.

دروازه‌بان استقلال در مورد اینکه با وجود یک‌رقابت سخت چقدر اطمینان به موفقیت در استقلال دارد چون بسیاری این حرف‌ها را زدند و بعد جدا شدند، گفت:  بعید می دانم بروم. چون لذت می برم. جایی که آرامش دارم و خوشحالم صددرصد خواهم ماند. مگر اینکه اتفاق ویژه‌ای بیفتد که بعید می‌دانم. در این چند روز خیلی انرژی گرفتم.

وی تصریح کرد: رقابت هست اما احترام اولویت من است. همیشه به حسینی و مظاهری احترام گذاشتم و الگوی من هستند. امیدوارم بتوانم در کنارشان به استقلال کمک کنم و هرموقع فرصتی پیش بیاید مطمئن باشید از جانم مایه می‌گذارم.

رضایی در خصوص اینکه در پیکان فرصتی به دست آورد و خودش را نشان داد، آیا در استقلال هم‌این اتفاق رخ می‌دهد، عنوان گرد: فعلا اولویت من خوب تمرین کردن است و زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنم. ولی هرموقع پیش بیاید قول می‌دهم با تمام توانم کار کنم و امیدوارم سربلند باشم.

 

انتهای پیام/
استقلال علی‌رضا رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر