کد خبر: 1119403 A

ستاره پرتغالی تیم یوونتوس به شایعه بازگشت به رئال مادرید واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته ادو آگیره، خبرنگار اسپانیایی نزدیک به کریستیانو رونالدو در برنامه الچرینگیتو تایید کرد که کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی رئال مادرید خواهان بازگشت کریستیانو رونالدو به لالیگاست.

آنجلوتی با انتشار بیانیه‌ای این خبر را تکذیب کردکه در نوع خودش عجیب به نظر می‌رسید و این شایعه بزرگ به اندازه‌ای حساس و سرنوشت ساز بوده که ستاره تیم یوونتوس را وادار کرد تا او با انتشار بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان بدهد.

رونالدو در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت: «هرکسی که مرا می شناسد می داند که چقدر روی کارم متمرکز شده‌ام. صحبت کمتر و اقدام بیشتر، این شعار راهنمای من از ابتدای کارم بوده است. با این حال، با توجه به همه چیزهایی که اخیراً گفته و نوشته شده است، من باید موضع خود را بیان کنم.

بیش از بی احترامی به من به عنوان یک مرد و به عنوان یک بازیکن، شیوه بی پروا که آینده من را در رسانه‌ها پوشش می دهد بی احترامی به همه باشگاه های درگیر در این شایعات و همچنین بازیکنان و کارکنان آنها است.

داستان من در رئال مادرید نوشته شده است. ثبت شده است در کلمات و اعداد، در افتخارات و عناوین، در سوابق و عناوین. این موزه در ورزشگاه برنابئو است و همچنین در ذهن همه طرفداران باشگاه است و فراتر از آنچه به دست آوردم، به یاد می آورم که در آن نه سال رابطه محبت و احترامی عمیقی با هواداران داشتم، محبت و احترامی که تا به امروز حفظ کرده ام و همیشه آن را دوست خواهم داشت.  من می دانم که هواداران واقعی رئال مادرید همچنان مرا در قلب خود خواهند داشت و من آن‌ها را در قلب خود خواهم داشت.»

انتهای پیام/
رئال مادرید کریستیانو رونالدو یوونتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر