کد خبر: 1119243 A

نتایج روز دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان- روسیه

مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان از صبح امروز در شهر اوفا روسیه در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر بارتوز سولتیس از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله  و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی گیران آذربایجان و ازبکستان می رود.

در وزن 74 کیلوگرم سبحان یاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 16 بر 9 مغلوب استامبول ژانیبک اولو از قرقیزستان شد و باید منتظر حضورش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 86 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه 11 بر 6 جاشوا مورودیون از آلمان را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر 4 اسلام کاراتویف از روسیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. فیروزپور در این مرحله به مصاف داویتی کوگواشویلی از گرجستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با با نتیجه 10 بر صفر و امتیاز عالی موحامد گیمری از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر سرگئی سارگیسیان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف نیکولاس دی لانگی از آفریقای جنوبی می رود.

در وزن 125 کیلوگرم علی اکبرپور در دور اول با نتیجه 12 بر 2 و امتیاز عالی ارسلانبک توردوبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی آندری بستایف از روسیه را با نتیجه 6 بر 3 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف ویات هندریکسون از آمریکا می رود.

انتهای پیام/
  • دبیر :

کشتی کشتی آزاد ممسابقات جهانی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر