کد خبر: 1118927 A

وضعیت نامطلوب مالی تیم مسجدسلیمان باعث شده تا طلبکاران برای گرفتن پول های خود به صف بکشند.

به گزارش ایلنا، وضعیت نامطلوب مالی تیم مسجدسلیمان باعث شده تا طلبکاران برای گرفتن پول های خود به صف بکشند و ظاهرا میوه فروش‌های  بازار معروف نمره یک این شهر بیش از چند میلیون تومان سیب، موز و پرتقال به تیم نفت به صورت قرضی فروخته اند و  هنوز به پولش نرسیده اند و اخیرا به جمع شاکیان تیم نفت اضافه شدند!

پیشکسوت فوتبال خوزستان و نفت مسجد سلیمان ضمن بیان مطلب فوق می گوید باتوجه به شرایطی که تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان دارد باید به این تیم کمک اضطراری شود.

احمدرضا تاجمیری دشتکی اظهارکرد: چرا باید تیمی تحت پوشش وزارت نفت و مناطق نفت خیز جنوب  به میوه فروش های شهر هم بدهکار هست و چرا باید به این صورت باشد؟ حضور در لیگ برتر، فرصتی دوباره برای دیده شدن شهر اولین هایی است که البته اکنون در جمع آخرین شهرهای بی امکانات کشور است.

وی درباره نفت مسجدسلیمان نیز عنوان کرد: از باشگاه نفت مسجدسلیمان اخبار متفاوت و قابل تاملی به گوش می رسد. حیف است این قصه پرغصه را نگویم و همه بدانند که تیم نفت مسجدسلیمان با چه شرایطی در لیگ برتر ماند؛ من حتی شنیده ام که تعدادی ازمیوه فروش‌های شهر بیش از چند میلیون تومان سیب، موز و پرتقال به تیم نفت به صورت قرضی فروخته اند و حتی هنوز به پولش نرسیده و قرار است آنها نیز به جمع شاکیان تیم نفت اضافه شود!

بازیکن سال های دور فوتبال خوزستان بیان کرد: حق دارند این مردم که به گذشته پرافتخار خود ببالند زیرا مسجدسلیمان به دور از اغراق، شهر اولین ها در ایران است. مسئولان باید کمک کنند تا این شهر و فوتبالش در رویای گذشته وسوسه‌انگیز خود به خواب ابدی فرو نرود و آینده خوبی برای آن بسازند. این ابتدایی‌ترین و اولین حق مسلم این شهر است که در ازای همه نفتی که تولید می‌کند، همه رنجی که می‌برد و همه مشکلاتی که به واسطه آلودگی‌های صنعتی به جان می‌خرند، حداقل یک تیم خوب و آبرومند در لیگ برتر داشته باشند.

وی بیان کرد: این تیم‌ها بخشی از سرمایه‌های ملی به‌شمار می‌روند و با کمی دقت در مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری سیستم‌ها می‌توان نیاز مالی نه تنها تیم های نفتی، بلکه ده‌ها تیم فوتبالی و صدها تیم غیرفوتبالی را تامین کرد.

انتهای پیام/
نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر