کد خبر: 1097015 A

سنگربان سوئیس معتقد است بازیکنان تیم ملی فرانسه مغرور شده بودند.

به گزارش ایلنا، شب گذشته در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 سوئیس بعد از اینکه برابر فرانسه به تساوی 3 بر 3 رسید. موفق شد در ضربات پنالتی قهرمان جهان را شکست دهد و راهی دور بعدی شود.

یان زومر دروازه بان تیم ملی سوئیس شب کذشته قهرمان تیمش بود و توانست با مهار ضربه پنالتی کیلیان ام باپه، باعث حذف فرانسه و صعود تیم ملی کشورش به دور بعدی مسابقات شود. این دروازه بان بعد از پایان بازی در گفتگویی  اظهار داشت

 به تیمم افتخار می کنم. صعود به دور بعد آن هم در حالی که والدینم در ورزشگاه حضور داشتند خیلی خوب است. نحوه پیروزی مان عالی بود. مقابل تیمی فوق العاده بازی کردیم اما آنها بیش از حد مغرور شدند و ما ایمان داشتیم که تا پایان کار می توانیم نتیجه را برگردانیم. شبی فوق العاده در دنیای فوتبال بود. روحیه بزرگ خودمان را نشان دادیم.

وی افزود:

 

با دو گل مقابل قهرمان جهان عقب بودیم و در برهه ای خودمان را گم کردیم. وقتی سه بر یک عقب افتادیم دیگر کسی به ما ایمان نداشت اما قبل از بازی به خودمان گفته بودیم هر اتفاق افتاد، تا لحظه آخر تلاش می کنیم. تا لحظه آخر. حالا به یک چهارم نهایی رسیده ایم. می خواستیم این اتفاق بیافتد و از این بابت به خودمان افتخار می کنیم. 

 

انتهای پیام/
فرانسه یورو سوئیس تیم ملی فرانسه یورو 2020 جام ملت های اروپا تیم ملی سوئیس یان زومر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر