کد خبر: 242464 A

در تذکر شفاهی نماینده مجلس به وزیر صنعت مطرح شد؛

«نماینده رامیان و آذرشهر در تذکر شفاهی به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چرا به وضعیت معادن زغال‌سنگ توجه نمی‌کنید؟ ۵ ماه است که کارگران معادن حقوق نگرفته و دچار مشکلات بسیاری شده‌اند».

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کارگران معادن زغال‌سنگ در استان گلستان ۵ ماه است که حقوق نگرفته‌اند، خطاب به وزیر صنعت گفت: چرا معاونان خود را در حل مشکلات کارگران زغال‌سنگ استان گلستان توجیه نمی‌کنید؟

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، «رضا صابری» در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: به وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر می‌دهم که چرا به وضعیت معادن زغال‌سنگ توجه نمی‌کنید، ۵ ماه است که کارگران معادن حقوق نگرفته و دچار مشکلات بسیاری شده‌اند.

نماینده مردم رامیان و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای وزیر؛ مجموعه اداری شما اگر یک ماه حقوق نگیرند، آیا این موضوع قابل قبول برای کارمندان خواهد بود؟ چرا معاونان خود را توجیه نمی‌کنید که مشکلات مردم حوزه انتخابیه‌ام را حل کنند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم تصریح کرد: لازم می‌دانم درخصوص سیل استان گلستان در تابستان نیز تذکراتی را به مسئولان دهم، چرا که پس از سیل تابستان استان گلستان کسی خبر از کشاورزان این منطقه نگرفته است. همچنین درخصوص معضلات کشاورزی نیز تذکراتی دارم، زیرا کشاورزان به دلیل بالا رفتن قیمت نهاده‌های کشاورزی تاکنون مشکلات بسیاری را متحمل شده‌اند.

کارگران گلستان کارگران معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر