کد خبر: 373658 A

استاندار همدان مطرح کرد:

استاندار همدان این استان را با توجه به عملکرد خوبی که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد شایسته دریافت عنوان پایلوت دولت الکترونیک دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، محمد ناصر نیکبخت در دیدار با مدیران حوزه ارتباطات در استان به مناسبت هفته ارتباطات گفت: ارتباطات و فناوری اطلاعات وتلاش در این حوزه به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اقتصاد مقاومتی و کمک به پیشرفت استان اثر دارد.

وی افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید همه ابعاد از بهره برداری بهینه از آب تا دولت الکترونیک را مورد توجه قرار داد.

استاندار با تقدیر از وزیر ارتباطات و فناوری اضافه کرد: وزیر ارتباطات با سوابق بسیار درخشان و از بهترین های کابینه و مورد وثوق دولت و رئیس جمهوری است و تلاش خوبی برای کمک به کشور دارد و با وجود واعظی، انتظارات از مدیران وزارتخانه ارتباطات در استان زیاد است.

نیکبخت اظهار کرد: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به مسائل ارتباطات و فناوری دارد و در استان نیز این حوزه از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با تاکید بر نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعاملات بین المللی بیان کرد: هر جلسه ای با هیات های خارجی در استان برقرار شود باید نماینده ای از حوزه ارتباطات و فناوری استان هم حضور داشته باشد.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: در بازدید داوران بین المللی از لالجین برای ثبت این شهر جهانی ، حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات همچون سفر ریاست جمهوری ، انتخابات مجلس و برگزاری جشنواره ها بسیار عالی عمل کرد که جای تقدیر دارد.

نیکبخت تاکید کرد: مسئولان اشتغال ایجاد شده از 160 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه ارتباطات استان را احصا و به مردم اعلام کنند.

وی با ذکر اینکه گردشگری الکترونیک نیاز واقعی استان است اظهار کرد: باید در تعامل با سازمان میراث فرهنگی این موضوع پیگیری شود.

استاندارهمدان گفت: زیربنا و زیرساخت توسعه، ارتباطات و فناوری اطلاعات است و باید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقتصاد مقاومتی استان پیشرو باشد.

در این دیدار که مدیران وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان حضور داشتند، مجتبی ساکی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات همدان به عنوان نماینده ارشد این وزارتخانه در استان، به ارائه گزارش عملکرد و مسائل بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان پرداخت.

ارتباطات و فناوری اطلاعات اشتغال دولت الکترونیک گردشگری همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر