کد خبر: 248393 A

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

در ‌هشت ماهه امسال ۸ میلیون دفترچه سلامت بین مردم ساکن در حاشیه شهرهای کشور توزیع شد تا همه مردم به یک نسبت از خدمات درمانی و بهداشتی بهره‌مند شوند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ابتدای فروردین تا آبان امسال ۸ میلیون دفترچه سلامت بین مردم ساکن در حاشیه شهرهای کشور توزیع شد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ علی اکبر طاهایی شب گذشته در جشن بزرگ کارگری و کارفرمایان ستاد دهه فجر استان همدان افزود: این موضوع موجب شده تا همه مردم به یک نسبت از خدمات درمانی و بهداشتی بهره‌مند شوند و در نهایت سطح سلامت کشور به صورت یکسان ارتقا یابد.

وی با تأکید بر ضرورت توسعه و تقویت تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری اظهار داشت: دغدغه محوری مقام معظم رهبری موضوع اشتغال است به طوری که اشتغال را به اتاق جنگ تشبیه کرده‌اند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بازدید اخیر مقام معظم رهبری از دستاوردهای دانش نانو تکنولوژی ایران بیان کرد: ایران امروز در دستیابی به دانش نانو تکنولوژی در ردیف هفت کشور دنیا قرار دارد در حالی که این استعدادها با فجر انقلاب شکوفا شد.

وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی دفترچه بیمه سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر