کد خبر: 239707 A

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق و کشف یک هزار و ۴۷۹ عدد کیف و چمدان خارجی خارجی خبر داد.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق و کشف یک هزار و ۴۷۹ عدد کیف و چمدان خارجی خارجی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا زارعی در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ضمن تشدید اقدامات کنترلی در محورهای مواصلاتی به استان و همچنین کنترل خودرو های عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی به یکدستگاه کامیون تریلر کانتینر که از مبداء خرمشهر به سمت کرج در حال حرکت بود مشکوک و جهت بررسی خودرو مورد نظر را متوقف کردند.

وی افزود: پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی به عمل آمده از بار خودرو مشخص شد حاوی کیف و چمدان قاچاق و فاقد مدارک مثبته گمرکی و بارنامه می باشد که خودرو جهت شمارش کالا به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتقل و راننده خودرو دستگیر شد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در بررسی به عمل آمده تعداد یک هزار و ۴۷۹ عدد کیف و چمدان خارجی به ارزش تقریبی سه میلیارد ریال کشف شد.

رییس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و در حال رسیدگی می باشد.

کشف ۸کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در همدان

رییس پلیس مبارزه با مواد خدر انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف ۸کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک طی شب گذشته در همدان خبر داد.

سرهنگ هادی قزوینه در تشریح این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر اینکه فردی مواد مخدر را از استان های شرق کشور خریداری و با خودرو سنگین خود آن را جهت توزیع به استان همدان انتقال می دهد، دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات به عمل آمده مشخص شد نامبرده به تازگی جهت تهیه مواد مخدر از استان خارج شده و قرار است به زودی وارد همدان شود، که در شب گذشته ماموران این پلیس با انجام تور ایست و بازرسی در محورهای ورودی شهر همدان نامبرده را شناسائی و خودرو وی را متوقف کردند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در بازرسی از خودرو موصوف ۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف، متهم دستگیر و خودرو وی نیز توقیف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد خدر انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان به گونه ای است که فعالیت قاچاقچیان شهرستان های تابعه را با دقت رصد نموده و تحرکات آنها را در حمل و توزیع مواد مخدر با همکاری پلیس های مبارزه با مواد مخدر شهرستان های تابعه در دستور کار عملیاتی خود قرار داده است.

استان همدان پلیس آگاهی پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبارزه با مواد مبارزه با مواد مخدر محورهای مواصلاتی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر