کد خبر: 230563 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان:

کانون کارآفرینی به سازمان کارآفرینی تبدیل می‌شود و این لایحه‌ای در همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: هزار و ۴۱۷ واحد صنعتی فعال و هزار و ۷۵۶ شرکت تعاونی در استان همدان وجود دارد، ادامه داد: همچنین ۲۸ شهرک و ناحیه صنعتی در استان همدان وجود دارد که از سوی دو شهرک صنعتی با مساحت هزار و ۷۶۲ هکتار از سوی بخش خصوصی اداره می‌شود.

به گزارش ایلنا از همدان؛ مسعود اقلامی با بیان اینکه ۲۸۰ معدن با ذخیره یک و هشت میلیارد تن انواع محصول معدنی در استان همدان وجود دارد، عنوان کرد: ۲۸ نوع محصول معدنی در معادن استان همدان وجود دارد و ۱۶ و نیم تن انواع محصول معدنی استخراج می‌شود.

وی با بیان اینکه پنج میلیون تن محصول کشاورزی در استان همدان تولید می‌شود، بیان کرد: استان همدان دارای یک و دو دهم وسعت اراضی زراعی کشور است اما چهار و نیم درصد محصولات کشاورزی کشور را تولید می‌کند و در تولید محصولاتی مانند سیب زمینی، سیر و گردو رتبه نخست کشور را دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه استان همدان از نظر علمی جایگاه خوبی دارد، ادامه داد: ۱۰۵ هزار دانشجو در استان همدان مشغول تحصیل هستند.

مسعود اقلامی با بیان اینکه همایش کارآفرینی در راستای ایجاد همراهی و هماهنگی بین بخش دولتی و بخش خصوصی است، ابراز داشت: برگزاری انتخابات هیئت رئیسه کانون کارآفرینان در برنامه فردا قرار دارد.

وی با بیان اینکه کانون کارآفرینی به سازمان کارآفرینی تبدیل می‌شود و این لایحه‌ای است که فردا مورد بررسی قرار می‌گیرد، بیان کرد: همایش کارآفرینی با همت دستگاه‌های مختلف و حمایت استانداری برگزار شد و امیدواریم که این همایش بهره خوبی برای استان همدان داشته باشد.

استان همدان انتخابات بخش خصوصی سیب زمینی کار و رفاه اجتماعی کشاورزی لایحه محصولات کشاورزی معدن هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر