کد خبر: 212996 A

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان عنوان کرد؛

ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و افسردگی، افراد در کمبود فضای شاد و بانشاط در جامعه است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان، برگزاری جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان را گامی مؤثر در راستای تثبیت این مرکزیت در کشور دانست و اظهار کرد: شناخته شدن همدان به عنوان مرکزیت برگزاری برنامه‌های حوزه کودک و نوجوان به گونه‌ای شده است که در هنگام انتخاب میزبانی برای اجرای برنامه‌های حوزه کودک همه ذهن‌ها به سوی همدان متمرکز می‌شود.

به گزارش ایلنا از همدان، مهرداد نادری‌فر افزود: برنامه‌ریزی خوب و برگزاری مطلوب جشنواره تئا‌تر کودک در همدان فرصتی فراهم کرده تا نظر مسئولان کشوری نسبت به توانائی و پتانسیل موجود در استان جلب شده و امید داریم از بستر اجرای چنین برنامه‌هایی بتوانیم در راستای توسعه و پیشرفت استان همدان گام‌های اساسی و محکم تری نسبت به دوره‌های قبل برداریم.

نادری‌فر گفت: برگزاری جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان در استان همدان سبب تبلور، رشد و نمو جامعه هنری استان شده است و همچنین بستر را برای ایجاد شادی و نشاط در جامعه و پویایی و تفکر خلاق در بین کودکان و نوجوانان فراهم کرده است.

وی بیان کرد: برگزاری جشنواره تئا‌تر کودک به صورت بین المللی فرصتی را برای معرفی استان همدان و تبادل اطلاعات و تجربیات با هنرمندان سایر کشور‌ها را فراهم می‌کند که باید این فضا را هر چه بیشتر تقویت کنیم تا در سال‌های آینده به صورت گسترده‌تر و از نظر کیفی با کیفیت مطلوب‌تر برگزار شود.

نادری‌فر تأکید کرد: ضرورت امروز جامعه ما ایجاد فضای شاد و پرنشاط است چرا که ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی، سرخوردگی و افسردگی افراد در کمبود فضای شادی و نشاط در جامعه ناشی می‌شود.

آسیب های اجتماعی استان همدان افسردگی توسعه و پیشرفت جامعه جشنواره بین المللی ذهن رشد کودک و نوجوان کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر