کد خبر: 212902 A

امروز یکشنبه، ۲۰ مهرماه، آخرین نمایش‌های بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان اجرا می‌شوند.

در آخرین روز جشنواره، ۱۲ نمایش و ۲ کارگاه در تالارهای همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا از همدان، کارگاه «سایه خیال» با موضوع استفاده از قصه در تئا‌تر سایه با تدریس ژان لوک پنسو و کارگاه «کاربرد خلاقانه فانتزی در انگاره‌های کهن» با تدریس دکتر عطاالله کوپال به ترتیب از ساعت ۹ تا ۱۵ و ۹ تا ۱۲ برگزار خواهد شد.

مجتمع بوعلی سینا در سالن اصلی در سه سانس ۱۰ و ۳۰،۱۶و ۱۸ و در پلاتو در سانس‌های ۱۰ و ۳۰،۱۶و ۱۸ به ترتیب میزبان اجرای نمایش «افسانه ماه و خورشید» به نویسندگی و کارگردانی حامد زارعان و «استخوان ماهی جادویی» به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی احسان مجیدی خواهد بود.

«من و حسن کچل» به کارگردانی علیرضا دری ساعت ۱۰و ۳۰،۱۶و ۱۸ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و «یک بشقاب ناکارونی پیچی» به کارگردانی سیدجواد رحیم‌زاده در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶ و ۱۸ در پلاتو تئا‌تر شهر بر روی صحنه خواهند رفت.

«کارایش»(ویژه خردسالان) به کارگردانی مهدی پتکی ساعت ۹و ۳۰،۱۰و۳۰ و ۱۱و ۳۰ در آمفی تئا‌تر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و «خوک‌ها»(تئا‌تر دانش‌آموزی) با مربیگری ابوالفضل بی‌شمار از یزد ساعت ۱۰و ۳۰ و ۱۶ در کانون مهدیه اجرا خواهند شد.

در بخش نمایش‌های خیابانی هم «دلقک‌ها» به کارگردانی امیرحسین شفیعی ساعت ۱۱ و «وقتی که زال کوچک بود» به کارگردانی حامد ترابی از همدان ساعت ۱۷ در محوطه تالار فجر و همینطور «زال نامه» به کارگردانی فریبا دلیری ساعت ۱۱ و «راهنمایی خرانه» به کارگردانی مسعود مهرابی ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا خواهد شد.

نمایش «کنترل + خشم = خشم» به کارگردانی مسلم نوری ساعت ۱۱ و نمایش «خطوط سفید» به کارگردانی محمدرضا جعفری ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع بوعلی اجرا خواهد شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تئاتر جشنواره بین المللی خشم کودک و نوجوان یزد ساعت نمایش اجرا کارگردانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر