کد خبر: 212668 A

در جریان برگزاری جشنواره بیست و یکم تئاتر کودک و نوجوان، بادبادک‌ها در آسمان شهر اسدآباد خودنمایی کردند.

برای دومین‌بار در برنامه‌های جنبی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان اسدآباد، جشن بادبادک‌ها در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ این جشن که در پارک شهید مدنی(جنگلی) شهر اسدآباد برگزار شد، با استقبال بی‌نظیر کودکان و نوجوان همراه بود و خانواده‌های آنان نیز نظاره‌گر شادی و هیاهوی فرزندان خود شدند.

در حاشیه این جشن، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه در کنار بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان استان، شهرستان اسدآباد دارای برنامه‌های متنوعی است، اظهار کرد: از جمله این برنامه‌ها اجرای نمایش صحنه‌ای، پرواز بادبادک‌ها، نقاشی خیابانی، نمایشگاه هنرهای تجسمی و اجرای نمایش فیلم انیمیشن، نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان و جنگ شادی بود.

علی صفری با بیان اینکه آشنایی هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان با تئاتر و نمایش، هدف اصلی برگزاری جشنواره تئاتر است، تصریح کرد: این برنامه‌ها موجب پرورش فکری و ذهنی کودکان و ارتقاء ابعاد پرورشی، تربیتی و فرهنگ جامعه است.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های جنبی این جشنواره همچنین موجب تنوع روحی و خلقی کودکان و آشنایی بهتر با تئاتر و شکوفایی استعدادهای هنری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان و هنرهای تجسمی، نمایش فیلم انیمیشن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جنگ شادی از دیگر برنامه‌های جشنواره تئاتر بود.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انیمیشن تئاتر جامعه جشنواره بین المللی خانواده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کودک و نوجوان کودکان کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر