کد خبر: 212540 A

مدیرعامل بیمه معلم عنوان کرد:

بیمه معلم رتبه چهارم توانگری را در سال ۹۱ کسب کرد و سال ۹۲ نیز موفق به کسب رتبه یک در این زمینه شد.

مدیرعامل بیمه معلم در جمع خبرنگاران بااشاره به ارتقای توانگری بیمه معلم اظهار کرد: بیمه معلم رتبه چهارم توانگری را در سال ۹۱ کسب کرد و سال ۹۲ نیز موفق به کسب رتبه یک در این زمینه شد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ محمدابراهیم تحسیری بزرگ‌ترین جامعه آماری خود را آموزش و پرورش دانست گفت: یک میلیون و ۲۰۰ فرهنگی و ۱۲ میلیون دانش‌آموز از جامعه آماری بیمه معلم هستند.

تحسیری به تصویب برنامه استراتژی پنج ساله بیمه معلم در یک ماه پیش پرداخت و عنوان کرد: بیمه‌نامه عمر زندگی یکی از اولویت‌های اصلی این برنامه است و با توجه به ارتقای توانگری بیمه معلم، هیچ مشکلی در ارائه انواع فعالیت‌های بیمه‌ای خود ندارد.

مدیرعامل بیمه معلم از لغو تحریم اتحادیه اروپا علیه بیمه معلم خبر داد و اظهار داشت: قبل از ورود بیمه معلم در بحث«پی اند ای» کشتیرانی، بیمه کشتیرانی ایران توسط بیمه‌های خارجی انجام می‌شد و بعد از ورود بیمه معلم در این زمینه، در مدت سه سال کل فعالیت‌های بیمه کشتیرانی به وسیله بیمه معلم انجام شد.

تحسیری اظهار داشت: بلافاصله بعد از تحریم بیمه معلم و ارائه مستندات و دفاعیه در دادگاه، رأی به نفع بیمه معلم صادر شد و بعد از فرصت دو ماهه دادگاه به اتحادیه اروپا برای اعتراض به رأی دادگاه، حکم قطعی بیمه صادرخواهد شد.

وی با بیان اینکه بیمه معلم با ورود در بحثپی اند ای کشتیرانی که دغدغه نظام بود و تحریم‌ها تجربیات خوبی را کسب کرده، اظهار کرد: هیچ مشکلی در بازگشت به کار در بحثپی اند ای وجود ندارد مخصوصاً اینکه یکی از سهامداران اصلی بیمه معلم کشتیرانی است.

تحسیری در ادامه گفت: سال ۹۲ بیمه معلم۲۱ میلیارد تومان سود داشته است، والبته در سال ۹۰ بیمه معلم با زیان ۴۳ میلیارد تومانی مواجه شد.

مدیرعامل بیمه معلم در مورد طرح آرامش خانواده اظهارداشت که استقبال خوبی از این طرح در بخش خانواده و آتش سوزی شده است.

آتش سوزی آموزش و پرورش اتحادیه اروپا ایران جامعه خانواده دانش آموز معلم بیمه رتبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر