کد خبر: 212524 A

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

اصرار کمیسیون فرهنگی مجلس بر افزایش بودجه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در سال آینده.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که برای تماشای نمایش ˝ماهی‌های ستاره‌ای˝ به تئاتر شهر همدان آمده بود، پیش از آغاز این نمایش، از اصرار کمیسیون فرهنگی مجلس بر افزایش بودجه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در سال آینده خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ حجت‌الاسلام مفیدکیایی‌نژاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که به همراه چند تن از دیگر نمایندگان مجلس برای تماشای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به شهر همدان سفر کرده، پیش از آغاز اجرای نمایش " ماهی‌های ستاره‌ای " از اصرار کمیسیون فرهنگی مجلس بر افزایش بودجه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در سال آینده خبر داد.

حجت‌الاسلام کیایی‌نژاد با بیان اینکه حضور نمایندگان مجلس در این جشنواره برای تماشای نمایش‌ها بهترین دلیل بر حمایت مجلس شورای اسلامی بیست‌ویکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان است، گفت: خوشبختانه با صحبت‌هایی که آقای پیام دهکردی در کمیسیون فرهنگی مجلس داشتند یکسری تصمیمات مهمی در آنجا گرفته شده که انشاالله نتیجه آن را در تصویب بودجه سال ۹۴ که در اواخر امسال بسته می‌شود به خصوص در زمینه مسائل فرهنگی و جشنواره تئاتر کودک و نوجوان انشاالله خواهیم دید.

حجت‌الاسلام کیایی‌نژاد در ادامه افزود: اصرار کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر اینست که توجه به فرهنگ امسال به ویژه در زمینه بودجه و حمایت‌های مالی بیشتر از سال‌ گذشته باشد.

بودجه تئاتر تئاتر شهر کودک و نوجوان مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس فرهنگی جشنواره کمیسیون اصرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر