کد خبر: 207982 A

تقدیر بخاطر فعالیت مطلوب اوقاف همدان در تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر زوج های جوان بود

فرماندار همدان با تقدیر از فعالیت مطلوب اوقاف همدان در تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر زوج های جوان گفت: با وجود بالا رفتن هزینه تکمیل طرح نسبت به مبلغ قرارداد پیش بینی شده، اداره اوقاف همت خود را برای تکمیل ۶۰ واحد باقی مانده بکار بست به گونه ای که هم اینک آماده واگذاری به متقاضیان است.

به گزارش ایلنا از همدان، علی تعالی در نشست اعضای کارگروه امور زیربنایی شهرستان همدان افزود: ۴۰ میلیارد ریال یارانه برای هشت هزار واحد مسکونی در سفر معاون وزیر راه و شهر سازی پیش بینی شده که با موافقت وزیر راه و شهرسازی این مبلغ به زودی اختصاص می یابد.

فرماندار همدان با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت مسکن مهر این شهرستان به سایر استان ها گفت: افزایش سقف تسهیلات بانکی مسکن مهر از ۲۰۰ میلیون به ۲۵۰ میلیون ریال می تواند در شتاب بخشی به روند اجرای این طرح ها موثر باشد.

وی اظهار کرد: رها سازی و آسفالت ورودی برخی از سایت های مسکن مهر نیازمند تملک اراضی و گفت و گو با معارضین است که باید این موضوعات به سرعت انجام و کارهای اجرایی آغاز شود.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال بروز مشکلاتی در زمان تخلیه واحد و مقاومت برخی افراد برای خالی کردن واحدها وجود دارد، حضور نماینده ای از مرجع قضایی در کمیسیون بررسی صلاحت افراد متقاضی ضروری است.

وی با تقدیر از فعالیت مطلوب اوقاف همدان در تکمیل واحدهای باقی مانده گفت: با وجود بالا رفتن هزینه تکمیل طرح نسبت به مبلغ قرارداد پیش بینی شده، اداره اوقاف همت خود را برای تکمیل ۶۰ واحد باقی مانده بکار بست به گونه ای که هم اینک آماده واگذاری به متقاضیان است.

فرماندار همدان اظهار کرد: برای تکمیل تجهیزات داخلی واحدها از جمله کابینت، کف، موکت و ظرافت های داخلی، هر یک از واحدها ۵۰ میلیون ریال نیاز داشت که این مبلغ مقرر شد از مستاجران دریافت شود ولی این هزینه نیز از سوی اوقاف تامین شد.
در این نشست آخرین وضعیت سایت امام گل، امید اکباتان و تپه حاج شمسعلی و مساکن مهر جورقان و مریانج بررسی شد.

تسهیلات بانکی فرماندار مسکن مهر معاون وزیر وزیر راه و شهرسازی یارانه تقدیر تکمیل همدان اوقاف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر