کد خبر: 207957 A

اولین همایش مدیران و کارشناسان کنترل کیفی شرکت‌های آب و فاضلاب کشور با حضور مقامات ملی و محلی در کنار فعالان بخش خصوصی در حوزه کنترل کیفی و بهره‌برداری آب و فاضلاب مهرماه سال جاری در همدان برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همدان در حاشیه مراسم رونمایی از پوستر این همایش با اعلام این خبر افزود: این همایش از هفتم لغایت نهم مهرماه سال جاری و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب همدان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از همدان، محمد صیفی کار با اشاره به شرکت ۱۷۰ نفر از مدیران، کارشناسان و صاحب نظران حوزه نظارت بر بهره برداری و کنترل کیفی شرکت های آب و فاضلاب کشور در این همایش اضافه کرد: علاوه بر حضور مسئولان عالی رتبه استان از جمله استاندار و معاونین ایشان در این همایش، مسئولان مرتبط با موضوع همایش از وزارت نیرو - شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت بهداشت، درمان نیز میهمانان و سخنرانان ویژه همایش خواهند بود.

وی هدف از برگزاری این همایش را تبادل تجربیات، استفاده از دانش روز و همچنین بهره‌گیری از سیستم‌ها و دستگاه‌های نو با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت ها در این حوزه برشمرد و افزود: استان همدان به لحاظ عملکرد مطلوب در این حوزه و برخورداری از ظرفیت های فنی و اجرایی بالا برای میزبانی این همایش انتخاب شد که امیدواریم به نحو شایسته و اثر بخش برگزار شود.

وی رونمایی از ۴ دستگاه نوین در حوزه کنترل کیفی آب و فاضلاب، برگزاری نمایشگاه معرفی محصولات فنی و مهندسی فعالان حوزه کنترل کیفی و بهره برداری، برگزاری کارگاه های تبادل نظرات و جلسات ارائه مقالات تخصصی و برگزاری تور گردشگری برای میهمانان خارج از استان را از دیگر برنامه های این همایش برشمرد.

صیفی کار تصریح کرد: در نمایشگاه مذکور ۳۰ غرفه تخصصی از شرکت های دانش بنیان و فعال در حوزه تولیدات لوازم و تجهیزات مورد نیاز کنترل کیفیت آب و فاضلاب شرکت خواهند داشت که در روزهای هشتم و نهم مهرماه از ساعت ۸ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۷ در مجموعه فرهنگی ورزشی آبیاران پذیرای علاقمندان خواهد بود.

وی در خصوص موارد فنی در طراحی پوستر همایش نیز افزود: استفاده از تصویر آرامگاه بوعلی در این پوستر به عنوان نماد علمی کشور، وجود دست در تصویر نماد حمایت و نگهداری از آب به عنوان سرمایه ملی و استفاده از رنگ غالب آبی به خاطر ماهیت آب از موارد مد نظر در طراحی آن بوده است.

آب و فاضلاب استان همدان بخش خصوصی درمان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب گردشگری مد وزارت بهداشت وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر