کد خبر: 146388 A

نخستین جشنواره خاطره نویسی دانش آموزی با موضوع راهیان نور در همدان آغاز شد.

نخستین جشنواره خاطره نویسی دانش آموزی با موضوع راهیان نور در همدان آغاز شد.
به گزارش ایلنا از همدان، سرهنگ پاسدار رضا سلیمانی با بیان این خبر افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور برای نوجوانان و جوانان علی الخصوص دانش آموزان سبب آشنایی این قشر با دوران دفاع مقدس و حضور در مناطق عملیاتی می‌شود.
وی در ادامه اهداف برگزاری نخستین جشنواره خاطره نویسی دانش آموزی راهیان نور را ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، بسترسازی و ایجاد فضای معنوی در ارائه وقایع این اردو‌ها و ترغیب و تشویق پدیدآورندگان آثار و معرفی هرچه بهتر سفرهای راهیان نور دانست و خاطر نشان کرد: دانش آموزان می‌توانند آثار خود را در قالب دلنوشته ارائه نمایند.
مدیر امور ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هم چنین با بیان اینکه هرنویسنده می‌تواند حداکثر سه اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید اظهار داشت: علاقمندان می‌بایست آثار خود را به صورت word و یا دست نویس و خوانا حداکثر در ۱۰ صفحه A۴ تنظیم و همراه با لوح فشرده به دبیرخانه تحویل دهند.
وی در پایان تصریح کرد: دانش آموزان علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه سال آینده به نشانی همدان، بلوار بعثت، بین خیابان‌های شکریه و هنرستان، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان و یا از طریق آدرس الکترونیکی sajed. hamedan @ gmail. com به دبیرخانه نخستین جشنواره خاطره نویسی دانش آموزی راهیان نور ارسال و یا با شماره‌های ۸۲۷۹۰۰۰ و ۸۲۵۶۶۳۶ تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است از برگزیدگان اول تا سوم جشنواره طی مراسمی تجلیل به عمل خواهد آمد.

آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادبیات اردوهای راهیان نور استان همدان دانش آموزان دوران دفاع مقدس راهیان نور فرهنگ ایثار و شهادت مناطق عملیاتی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر