خبرگزاری کار ایران

| 11:13   
کد خبر : ۱۳۸۷۱۰۹
مدیرکل راهداری همدان خبر داد؛

راه‌اندازی سرویس «آیرو» در سفرهای برون‌شهری زائران اربعین

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از راه‌اندازی سرویس درب تا درب (آیرو) در سفرهای برون شهری زائران اربعین حسینی خبر داد.

راه‌اندازی سرویس «آیرو» در سفرهای برون‌شهری زائران اربعین

به گزارش ایلنا از همدان، مهرداد آهکی اظهار کرد: سرویس درب تا درب (آیرو) با همکاری اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه و با تلاش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای سفرهای برون شهری زائران اربعین حسینی ایجاد شده است.

وی افزود: هدف از این سرویس کمک به طرح جابه‌جایی زائران اربعین حسینی و استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان سواری کرایه به شکل اینترنتی و درب تا درب در سراسر کشور برای افزایش ظرفیت عرضه صندلی در سفر زائران به کربلا است.

آهکی تأکید کرد: مدیریت شرکت مسافربری نیز با امکان دسته‌بندی انواع خودرو و مدیریت تخلفات رانندگان و سرویس‌های اختصاصی و شرکتی، بهترین خطوط و مسیرهای فعالیت شرکت بهترین‌ها را برمی‌گزیند و این سرویس همچنین دارای ظرفیت‌هایی از قبیل کرایه به شکل مسیری، کرایه به صورت ظرفیت و صندلی، کرایه دربستی، نوبت‌دهی و ارائه سرویس براساس هر مسیر است.

وی اضافه کرد: مسافران نیز می‌توانند با ثبت درخواست رزرو سفر، از امکاناتی همچون مشاهده اطلاعات راننده، گزینه‌های سفر مانند توقف در طول مسیر، امکان پیشنهاد قیمت سفر، امکان پرداخت از روش‌های درگاه بانکی، کیف پول، نقدی به راننده، امکان به اشتراک‌گذاری و ردیابی سفر از طریق خانواده یا دوستان مسافر، امکان داشتن کیف پول مسافران، امکان خرید بلیط ظرفیتی(صندلی) از طریق اپلیکیشن، امکان مشاهده برنامه حرکت تاکسی در مسیرهای مختلف، امکان مشاهده صورت وضعیت صادر شده برای وی با ثبت کد ملی مسافر و امکان ثبت شکایت و انتقادات بهره گیرند.

آهکی یادآور شد: رانندگان نیز با ثبت درخواست نوبت‌گیری، می‌توانند از امکاناتی چون مشاهده درخواست‌های سفر مسافران و رد و قبول کردن آنها، امکان ارسال پیشنهاد قیمت سفر و دارا بودن کیف پول الکترونیکی، راهنمای مسیریابی، امکان مشاهده صورت وضعیت دریافتی از شرکت تابعه، اطلاعات سفر و مسافر را نیز دریافت کنند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان تأکید کرد: سایر قابلیت‌ها این سرویس، امکان بهره‌برداری با استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های مبتنی بر Windows ،Android و iOS قابلیت اجرا در بستر وب Full Responsive نیز است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز