کد خبر: 112930 A

نمایش «شهر عجیب» به کارگردانی زهرا مریدی به تریتب در روزهای ۲۵،۲۷ و ۲۹ مهر ماه در مهد عترت واقع در میدان دانشگاه از ساعت ۹ صبح، مهد آفرینش واقع در۳۰ متری سعیدیه در ساعت ۱۱ صبح، مهد سپیدبرفی واقع در تپه مصلی از ساعت ۹ صبح، مهد خورشید واقع در استادان از ساعت ۱۱ صبح و مهد فراز در میدان دانشگاه از ساعت ۹ صبح اجرا می‌شود.

ایلنا: ۵ نمایش در ۲۲ مهد کودک شهر همدان اجرا می‌شود. بر همین اساس نمایش «شهر عجیب» به کارگردانی زهرا مریدی به تریتب در روزهای ۲۵،۲۷ و ۲۹ مهر ماه در مهد عترت واقع در میدان دانشگاه از ساعت ۹ صبح، مهد آفرینش واقع در۳۰ متری سعیدیه در ساعت ۱۱ صبح، مهد سپیدبرفی واقع در تپه مصلی از ساعت ۹ صبح، مهد خورشید واقع در استادان از ساعت ۱۱ صبح و مهد فراز در میدان دانشگاه از ساعت ۹ صبح اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایش «جک و ساقه لوبیا» به کارگردانی فریبا دلیری به تریتب در روزهای ۲۵،۲۷ و ۲۹ مهر ماه در مهد ماه مهر واقع در شهرک بهشتی در ساعت ۹، مهد سرزمین پریا واقع در پیشاهنگی در ساعت ۱۱، مهد دانشمندان کوچک واقع در میدان بیمه در ساعت۹، مهد رنگین کمان واقع در استادان در ساعت۱۱ صبح و مهد مهرانه واقع در خضر از ساعت ۱۱ صبح اجرا خواهد شد.

نمایش «اول بپرس چرا؟» از تهران به کارگردانی نیاز اسماعیلی به ترتیب در روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه در مهد فرشته‌ واقع در خیابان طالقانی از ساعت۹، در مهد سارینا واقع در اعتمادیه از ساعت۱۱، در مهد مامانیا واقع در آرامگاه بوعلی از ساعت ۹ صبح، در مهد دریا واقع در پیشاهنگی نیز از ساعت ۱۱ این نمایش به روی صحنه می‌رود.

نمایش «پهلوان کچل» به کارگردانی هادی حسنعلی به ترتیب در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه هم در مهد کاوه واقع در میدان دانشگاه از ساعت۹، در مهد هوشیار واقع در میدان بیمه از ساعت ۱۱، در مهد مشکین واقع در میدان بعثت از ساعت۹ صبح و در مهد مشکات واقع در شکریه اجرا خواهد شد.

نمایش «عروسک‌های دوست داشتنی من» از اصفهان به کارگردانی مجید کیمیایی‌پور به ترتیب در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه در مهد باغ کودکان واقع در خیابان کرمانشاه از ساعت۹، در مهد شهید رجایی واقع در ششصد دستگاه از ساعت۱۱، در مهد تابش واقع در شهرک شهید مدنی فاز ۳ در ساعت ۹ صبح و در مهد قند عسل واقع در شهرک مدنی فاز ۳ از ساعت ۱۱ اجرا می‌شود.

اصفهان زهرا عروسک قند کودکان ساعت همدان واقع رجایی مهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر