کد خبر: 395187 A

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس:

پیوند مسئولان با مردم در حوزه مبارزه با مواد مخدر یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب ها و بازگشت به اعتیاد است.

علی نیکویی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، اظهار داشت : اعضای شورای مواد مخدر باید در ارائه پیشنهادات و انتقادات و راهکارها ثابت‌قدم بوده و اقدامات مؤثری در این راستا ترتیب دهند. بازخوردهای این اقدامات نیز باید مشاهده شوند.

این مقام مسئول گفت : شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در ارتباط با کشف و برخورد با قاچاقچیان تلاش خوبی از خود نشان داده است و دستگاه قضایی با رعایت اعتدال نسبت به صدور احکام در حوزه مواد مخدر در شهرستان اقدام کرده است.

علی نیکویی در ادامه افزود : در حوزه مشارکت اجتماعی‌نیازمند افزایش اعتماد مردم هستیم که می‌تواند پیوند ها را محکم تر نماید و پیوند مسئولان با مردم در حوزه مبارزه با مواد مخد می تواند یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب ها و بازگشت به اعتیاد باشد.

وی اذعان داشت : مسئولان نهادهای فرهنگی شهرستان با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی را در مدارس، دانشگاه‌ها و خانواده‌ها پیگیری و در این زمینه کوتاهی نکنند و برنامه ریزی های لازم در جهت  فراهم آوردن امکانات ورزشی و تفریحی برای جوانان و بالا بردن روحیه نشاط در آن ها انجام شود.

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در پایان با تاکید بر دستگاه‌های ذی ربط در جهت برخورد با عطاری ها و دکه های متخلف حاشیه شهر خاطرنشان کرد : در بحث عطاری‌های موجود در سطح شهر غافل نمانیم؛ دکه های حاشیه شهر و سرکشی و بازدیدهای بیشتر و موثرتری داشته باشیم و باید کنترل و نظارت شدیدی صورت گیرد تا موجب نگرانی شهروندان نشود .

اعتیاد سیاسی و اجتماعی فرماندار مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر