خبرگزاری کار ایران

| 02:40   
کد خبر : ۱۳۹۵۴۹۸
فرمانده انتظامی هرمزگان خبرداد؛

کشف مقدار زیادی دارو و تجهیزات پزشکی قاچاق در جاسک

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از توقیف نیسان حامل 95 کارتن اقلام و تجهیزات پزشکی قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش 30 میلیارد ریال توسط مأموران ایست بازرسی سه راهی جاسک خبر داد.

کشف مقدار زیادی دارو و تجهیزات پزشکی قاچاق در جاسک

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردارعلی اکبر جاویدان با اشاره به جدیت پلیس در شناسایی و برخورد با مخلان اقتصادی و متخلفان فروش دارو خارج از شبکه توزیع، گفت: در این راستا مأموران ایست بازرسی سه راهی شهرستان جاسک حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه نیسان مظنون و آن را  متوقف کردند. 

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: پس از هماهنگی های لازم در بازرسی از خودرو بالغ بر 95 کارتن انواع اقلام پزشکی دارویی و تجهیزات پزشکی قاچاق خارج از شبکه توزیع کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی استان اعلام کرد برابر نظر کارشناسان ارزش محموله توقیف شده 30 میلیارد ریال برآورد شد که با هماهنگی قضائی محموله توقیف شده جهت ادامه سیر مراحل قانونی تحویل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شد. 

سردار جاویدان به تکمیل پرونده و تحویل متهم به مراجع قضایی اشاره و تصریح کرد: پلیس با افرادی که ضمن قاچاق و احتکار دارو و یا تجهیزات پزشکی قصد ضربه زدن به سلامت عمومی شهروندان را دارند برخورد جدی می کند و مردم در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت افراد سودجو درخصوص تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز