کد خبر: 139153 A

در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان، ۳۴۰ ناشر از سراسر کشور در بندرعباس حضور دارند / ۶۰ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شده است.

ایلنا: در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان، ۳۴۰ ناشر از سراسر کشور در بندرعباس حضور دارند.

به گزارش " ایلنا "، " محمدمهدی حسام پور " معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در خصوص این نمایشگاه، گفت: غرفه های یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در چهار بخش اصلی، کتاب های دانشگاهی، کودکان و نوجوانان، آموزشی، دینی و مذهبی تقسیم بندی شده اند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه از ۳ الی ۹ بهمن ماه با حضور ۳۴۰ ناشر از سراسر کشور در استان هرمزگان برگزار می شود و در آن ۶۰ هزار عنوان کتاب به مردم عرضه خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: در مجموع ۴۰میلیون تومان یارانه کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده و کتب ارایه شده با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف ارایه خواهد شد.

" حسام پور " خاطرنشان کرد: در نمایشگاه امسال شش ناشر از استان هرمزگان نیز با چهار عنوان کتاب جدید حضور دارند.

وی با اشاره به برنامه های بخش جنبی نمایشگاه کتاب، خاطر نشان کرد: برپایی کارگاه های آموزشی، داستان نویسی، شعر، قصه گویی و مهارت های زندگی از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: همچنین در بخش جنبی این نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنرمندان هنرهای تجسمی استان در معرض دید عموم قرارمی گیرد.

" حسام پور " برپایی غرفه عفاف و حجاب را یکی دیگر از بخش های نمایشگاه کتاب هرمزگان عنوان کرد و بیان داشت: در این نمایشگاه غرفه های مشاوره و پاسخگویی به مسائل دینی نیز برپا شده اند و نویسندگان استان هرمزگان نیز حضور فعالی در نمایشگاه خواهند داشت.

یازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان از ۳ تا ۹ بهمن در بندرعباس برگزار می شود.

نمایشگاه کتاب هرمزگان رهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر