خبرگزاری کار ایران

| 14:09   
کد خبر : ۱۳۸۲۹۹۳
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان:

صرفه جویی برق برای تعطیلات آخر هفته ضروری است

مدیر عامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: همچنان در روزهای پر مصرف برق و روزهای گرم تابستان قرار داریم و مشارکت بیش از پیش مشترکان برای عبور از این روزها یک اولویت اصلی بشمار می‌رود.

صرفه جویی برق برای تعطیلات آخر هفته ضروری است

به گزارش ایلنا، محمد کریمی افزود: سه روز آخر هفته با روزهایی گرم مواجه خواهیم بود و می‌طلبد مشترکان و شهروندان در روزهای پایانی هفته همراهی بیشتری داشته باشند تا با کمترین تنش و افت ولتاژ این روزها را سپری کنیم.

کریمی اضافه کرد: این احتمال وجود دارد که در روزهای پایانی هفته رکورد جدیدی در مصرف برق در استان هرمزگان به ثبت برسد بیم آن می‌رود که شرایط شبکه به سمت ناپایداری و افزایش ناترازی حرکت کند، از این رو مشترکان و مصرف کنندگان برق باید همه مولفه‌ها را با محوریت مصرف بهینه و صرفه جویی بیشتر در نظر بگیرند. با توجه به شرایط خاصی که در کشور حاکم است لازم است همه مشترکان خانگی، کشاورزی و صنعتی و دستگاه‌های اداری و تجاری در روزهای پیش رو همه با هم با هم افزایی و تعامل بیشتر ما را در عبور از روزهای گرم و سخت تابستانی یاری کنند.

وی ادامه داد: در بخش خانگی تا کنون که در اوج گرما هستیم مشارکت ۴۴درصدی از مردم داشتیم که نصاب نسبتا پایینی است و انتظار داریم مشترکان خانگی با صرفه جویی بیشتر همت کنند و با عزمی همگانی درصد مشارکت در مصرف بهینه را افزایش دهند انتظار است در روزهای گرم سال مشارکت مشترکان خانگی افزایش یابد، در سال گذشته رقم پاداش خوبی به مشترکان خانگی اعطا شد، بر اساس آمارهای موجود هرمزگان در سطح کشور رتبه نخست پرداخت پاداش ها را داشت، ۱۲۶میلیارد تومان پاداش به این مصرف کنندگان پرداخت شد .امسال هم در خرداد و تیر اراقام خوبی از پاداش ها به ثبت رسید در مجموع شرکت توزیع برق هرمزگان صرفه جویی خوبی به ثبت رسانده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز