کد خبر: 741717 A

مدیر عامل آب منطقه‌ای اصفهان:

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با اعلام خبر افزایش خروجی از سد زاینده رود گفت : زاینده رود در تعطیلات نوروز در سطح شهر اصفهان جاری می شود .

به گزارش ایلنا از شرکت آب منطقه ای اصفهان ، مسعود میر محمد صادقی گفت: خروجی از سد زاینده رود به گونه ای افزایش می یابد که در تعطیلات نوروز  آب در  رودخانه زاینده رود در سطح شهر اصفهان جاری باشد .

وی با تأکید بر این که افزایش خروجی خللی در سهم آب  شرب ،کشاورزی و صنعت  وارد نمی کند ، خاطر نشان کرد : آب حداکثر تا اواسط  خرداد ماه جریان دارد .

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان تصریح کرد : آب برای کشاورزان شرق و غرب طبق پیش بینی ها ی انجام شده در موعد مقرر توزیع و تأمین خواهد شد .

میر محمد صادقی با اشاره به ذخیره 170 میلیون متر مکعب آب در مخزن سد زاینده رود افزود : میزان بارندگی در ایستگاه شاخص زاینده رود در 24 گذشته 18 میلیمتر ثبت شده است .

وی آمار تجمعی بارش ها را در این ایستگاه یک هزار و 400 میلیمتر اعلام کرد و افزود : شرکت آب منطقه ای اصفهان تا آخر سال آبی امسال که تابستان 98 خواهد بود به تعهدات آبی خود در تأمین آب کشت کشاورزی شرق و غرب و هم چنین آب شرب مطمئن عمل خواهد کرد.

اصفهان تعطیلات نوروز صنعت نوروز منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر