کد خبر: 236269 A

شرکت تیسوت با عدم تعهد به قرارداد منعقد شده باعثشد که سانس ۳ و ۴ را برای خرید علاقه‌مندان باز نکنیم و به جای آن ۱۸ام را تمدید کنیم.

احسان مقدس پور(مدیر روابط عمومی شیپور صلح) خبر از تمدید اجرای این کنسرت داد و گفت: این اجرا ۸ دی ماه نیز در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و فروش بلیت برای این تاریخ فردا(یکشنبه) شب راس ساعت ۲۱:۰۰ آغاز می‌شود.

مقدس‌پور در گفتگو با ایلنا گفت: در این کنسرت، بخش جالبی به رپرتوار اجرا شده در ۲۶ مهر - اضافه شده است که در ابتدای بخش دوم کنسرت اجرا می‌شود. ارکستر تغییراتی در نوازنده‌ها نسبت به کنسرت پیشین دارد که از آن میان می‌توان به حضور علی جعفری به‌عنوان مایستر نام برد.

مقدس پور ادامه داد: این پروژه به دلیل وسعتی که از نظر سازبندی و حضور چهره‌های شاخص موسیقی دارد و نیز دوبرابر شدن تعرفه‌ی مالی بنیاد رودکی، چند حامی مالی مانند پوگن پول، چینی زرین و تیسوت را با خود همراه کرده که در این میان تیسوت، با عدم تعهد به قرارداد منعقد شده باعثشد که سانس ۳ و ۴ را برای خرید علاقه‌مندان باز نکنیم و به جای آن ۱۸ام را تمدید کنیم چراکه فروش بلیت به تنهایی هزینه‌های کنسرت را پوشش نمی‌دهد. کنسرت بدون شک در تاریخ‌هایی که برای فروش بلیت بازمی‌شوند؛ اجرا می‌شود.

بردیا کیارس، محمد معتمدی، علی قمصری، میلاد عمرانلو، شروین مهاجر، پاشا هنجنی، همایون نصیری، پویا سرایی، کامران منتظری، علی رحیمی و گروه آوازی تهران هنرمندانی هستند که ارکستر مجلسی تهران را در این کنسرت همراهی می‌کنند.

شیپور صلح احسان مقدس پور ارکستر مجلسی تهران کنسرت شیپور صلح برای سومین بار تمدید شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر