کد خبر: 236219 A

گروه لیان به سرپرستی محسن شریفیان، پس از ۱۶ سال موفق به دریافت مجوز برای برگزاری کنسرت در زادگاه خود، بوشهر شد.

قرار است گروه لیان، جمعه ۱۲ دی ماه، در سالن شهید آوینی شهر بوشهر به صحنه رود و در دو سانس، قطعاتی را برای طرفداران خود اجرا کند.

به گزارش ایلنا؛ محسن شریفیان در پاسخ به این‌که چطور با اجرای گروه او در بوشهر موافقت کرده‌اند، گفت: گروه لیان حدود ٢١ سال کوشیده تا فرهنگ و آداب و رسوم مردم بوشهر را در قالب موسیقی به هموطنان خود و حتی مردم دیگر کشور‌ها معرفی کند، حالا چرا این گروه در شهر خود، به جز برنامه‌های دولتی و مناسبتی، کنسرتی نداشته، پرسشی است که من نباید به آن پاسخ بدهم.

شریفیان با اشاره به این‌که ابتدا استادیوم شهید بهشتی برای برگزاری کنسرت درنظر گرفته شده بود، گفت: باتوجه به این‌که کنسرت «لیان» در شهر بوشهر، مورد استقبال بسیار همشهریان قرار می‌گیرد، ابتدا به متولیان فرهنگی پیشنهاد دادیم تا استادیوم ۱۵ هزار نفری شهید بهشتی را در اختیار ما بگذارند، اما موافقت نشد، گزینه بعدی عمارت تاریخی ملک بود که با آن هم موافقت نکرند؛ سرانجام قرار شد کنسرت در سالن شهید آوینی با گنجایش ۴۱۲ نفر برگزار شود.

ماکان صغیرى که به همراه موسسه نارنجى کنسرت لیان را برگزار مى کنند نیز درباره این اجرا توضیح داد: بلیت‌ها ٣٠، ٣۵ و ۴٠ هزار تومان در نظر گرفته شده و این در حالی است که ما همه تلاش خودمان را کردیم تا قیمت‌ها کاهش پیدا کند و علاقه‌مندان بیشتری بتوانند به تماشای کنسرت لیان بنشینند.

کنسرت گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان، جمعه ۱۲ دی، ساعت ۱۹ و ۲۱ در سالن شهید آوینی شهر بوشهر برگزار می‌شود و آکا صفوی، حسین سنگسر، مرتضی پالیزدان، مهدى شریفیان، محمود بردک‌نیا و حمید اکبری، محسن شریفیان را در این اجرا همراهی می‌کنند.

محسن شریفیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر