کد خبر: 217131 A

لغو کنسرت مازیار فلاحی و محمد علیزاده

کنسرت‌های مازیار فلاحی و محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی لغو شدو خسارت سنگینی به شرکت‌های برگزار کننده وارد کرد.

کنسرت‌های مازیار فلاحی و محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی لغو شدو خسارت سنگینی به شرکت‌های برگزار کننده وارد کرد.

به گزارش ایلنا، پس از اعلام ۲ روز عزای عمومی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر ماه به منظور درگذشت رییس مجلس خبرگان(آیت الله مهدوی کنی)، کنسرت‌هایی که قرار بود در این تاریخ برگزار شود، از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد لغو شد. در صورتی که طبق اعلام دفتر موسیقی کنسرت‌هایی که از ۱ آبان ماه قرار بر برگزاری داشته‌اند می‌توانستند با‌‌ همان برنامه قبلی اجرا شوند.

مدیر روابط عمومی شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر در همین رابطه گفته بود: تمام مجوزهای لازم برای برگزاری این کنسرت؛ اعم از مجوز وزارت ارشاد و اماکن صادر شده اما مسئولان نمایشگاه بین المللی مانع اجرای این کنسرت شدند که این اتفاق خسارت بسیاری برای شرکت در پی داشت. غیر از ضرر مالی، جواب ۴۰۰۰ نفری که بلیت تهیه کرده‌اند را چه کسی می‌دهد؟ ما فقط می‌توانیم هزینهٔ بلیت این عزیزان را بازگردانیم.

همچنین کنسرت محمد علیزاده هم که از ۲۹ مهر به ۲ آبان موکول شده بود لغو شد. این در حالی است که هر ۲ کنسرت تمام مجوزهای لازم را دریافت کرده بودند.

این در حالی است که تمام کنسرت‌های ۱ و ۲ آبان بدون هیچ مشکلی برگزار شدند و تنها کنسرت‌هایی که قرار بود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شوند لغو شدند.

لغو کنسرت فلاحی و علیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر