کد خبر: 189854 A

طی حکمی از سوی مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی؛ دبیر و شورای سیاستگذاری بیست و یکمین جشنواره تجسمی جوانان منصوب شدند.

دبیران و شورای سیاستگذاری بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب شدند.

به گزارش ایلنا؛ مجید ملانوروزی؛ مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی طی احکام جداگانه‌ای رضوان صادق‌زاده را به عنوان دبیر هنری و سیدناصر اصحاقی(مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان اردبیل) را به عنوان دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

همچنین مجید ملانوروزی در احکامی صداقت جباری، رضوان صادق‌زاده، احمد وکیلی، جواد علیزاده و مسلم سقا را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

مهدی حمیدی(معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اردبیل) نیز طی حکمی از سوی ملانوروزی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب شد.

بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نیمه دوم شهریور امسال در اردبیل برگزار می‌شود.

رضوان صادق‌زاده؛ نقاش و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر است که تاکنون نمایشگاه‌های انفرادی متعددی در داخل و خارج از کشور برگزار کرده و در بیش از ۱۰۰ نمایشگاه گروهی در ایران، ژاپن، فرانسه، انگلستان، کره، چین و کویت شرکت کرده است.

صادق‌زاده برگزیده چهارمین و هفتمین بی‌ینال نقاشی و برگزیده دومین نمایشگاه نقاشی جهان اسلام در سال ۱۳۸۴ است. رضوان صادق‌زاده تاکنون داوری جشنواره‌های متعددی از جمله جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را نیز برعهده داشته است.

فراخوان بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به زودی منتشر می‌شود.

بیست و یکمین جشنواره تجسمی جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر