کد خبر: 179458 A

آلبوم «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» به خوانندگی محسن کرامتی و نوشین طافی به زودی راهی بازار می‌شود.

آلبوم " تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم " به آهنگسازی پیمان خازنی در ژانر موسیقی ملی و با نگرشی ارکسترال به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ در این اثر که به خوانندگی محسن کرامتی و نوشین طافی به زودی راهی بازار می‌شود، میثم مروستی پدرام فریوسفی؛ عمادرضا نکویی؛ میلاد عالمی(ویولن و ویولن آلتو)؛ آتنا اشتیاقی(ویولنسل)؛ شایان یزدی زاده؛ میرامیر میری(تنبک)؛ پیام سوری(پیانو) و پیمان خازنی(تار و آهنگسازی) را همراهی کرده‌اند.

در این آلبوم تصانیف ای عشق بر روی غزلی از هوشنگ ابتهاج در آواز بیات اصفهان، تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم در دستگاه شور با شعری از مهدی اخوان ثالث، سرای بی کسی با غزل ه. ا. سایه در دستگاه شور، شب یلدا با غزلی از کیوان هاشمی در آواز دشتی، سودای تو در دستگاه ماهور با شعر حسام الدین هروی، کوچه سار در دستگاه شوربا غزلی از هوشنگ ابتهاج خوانده شده است.

آواز این مجموعه بر روی غزلی از زنده یاد حسین منزوی اجرا شد است.

ساخت و تولید این اثر که نزدیک به چهار سال زمان برده؛ توسط پیمان خازنی تنظیم شده و تجربه‌ای دیگر در ژانر موسیقی ارکسترال ایرانی است.

خازنی پیش از این آلبوم‌های شوخی(تار و پیانو)؛ پریچهره(به خوانندگی سینا سرلک) و به یاد من باش(با خوانندگی سالار عقیلی) را روانه‌ی بازار موسیقی کرده است.

«تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» با صدای محسن کرامتی و نوشین طافی در راه است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر