کد خبر: 175175 A

" دورها آوایی است " متشکل از ۳ قطعه باکلام و یک قطعه بی‌کلام و دوقسمت ساز و آواز و یک بخش تکنوازی نی توسط مهدی تیموری است.

مرکز موسیقی حوزه هنری با مشارکت حوزه هنری قزوین، آلبوم موسیقی " دورها آوایی است " را به خوانندگی محمد معتمدی و تنظیم و آهنگسازی مهدی تیموری به زودی منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا؛ قطعات این آلبوم در دستگاه همایون، شور، دشتی و آواز اصفهان و با بهره‌گیری از اشعار شاعرانی همچون فریدون مشیری، هوشنگ ابتهاج و حسین منزوی تولید شده است.

آلبوم موسیقی " دورها آوایی است " متشکل از ۳ قطعه باکلام و یک قطعه بی‌کلام و دوقسمت ساز و آواز و یک بخش تکنوازی نی توسط مهدی تیموری است.

نوازندگان این آلبوم موسیقی را میرسعید حسینی پناه(سنتور)، مهدی محمودی آبادی و مهران فلاحی(تار)، بابک میرزایی(عود)، علی رضا دریایی و مهبد نبوی(کمانچه و کمانچه آلتو)، سهیل رزاقی وپوریا خورشیدی(تنبک)، سهیل سعادت(دف)، مهدی لطفی(تارباس) و مهدی تیموری تشکیل می‌دهند.

محمد معتمدی متولد ۲ مهر ۱۳۵۷در کاشان است. از این خواننده تا به حال آثاری همچون: ای عاشقان، وطنم ایران، سایه جان، بودن و سرودن، صوفی، اپرای عاشورا، اپرای مولوی، اپرای حافظ و… منتشر شده است.

"دورها آوایی است" به زودی منتشر می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر