کد خبر: 175013 A

نمایشگاه گزیده آثار تجسمی شاگردان " پرویزتناولی " به همراه رونمایی ازیکی از ساخته‌های او در گالری ۱ فرهنگسرای نیاوران برگزارمی‌شود.

نمایشگاه گزیده آثار تجسمی شاگردان پرویز تناولی در سه بخش مجسمه‌سازی‌ با اشیائ بازیافتی، معاصرسازی اسطوره و سه‌بعدی بر دیوار از جمعه(۲۳خرداد)، ساعت ۱۷، در فرهنگسرای نیاوران افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه حدود ۳۰ اثر از ۲۵هنرمند، همراه با رونمایی از مجسمه سیمرغ در چمنزار که از ساخته‌های پرویز تناولی درسال ۱۳۸۹ است و تا به حال دیده‌ نشده، برای اولین بار رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ آتنا اخوان، علیرضا آمدی، کورش آمری، فریش البرزکوه، سهیلا ایلدار، امیر آذر، مصطفی اسماعیلی، مهروز بلادی، سوگل جمعدار، پگاه حاجی‌محمدی، ترنه خانجانی، سارا رزمی، علیرضا رسول زاده، رضاشبان، نیلوفر صالحی، لیلی طاهری، مریم طبایی، آیه قاسمی، شاهین قاسمی، شبنم قفقازی، امیر موسوی زاده، علی موسوی زاده، زهرا محسنی و نریمان نخجیری از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از شنبه تا پنجشنبه، ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ و ایام تعطیل نیز از ساعت ۱۴ به گالری ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

نمایشگاه مجسمه سازی با اشیائ بازیافتی، معاصرسازی اسطوره و سه بعدی بر دیوار از جمعه ۲۳ خرداد افتتاح می‌شود و تا ۶ تیر ادامه دارد.

رونمایی از اثر دیده نشده پرویز تناولی در نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر