کد خبر: 174993 A

فراخوان سومین دوسالانه خوشنویسی ایران که شهریور ماه سال جاری در قزوین برگزار می شود، منتشر شد.

فراخوان سومین دوسالانه خوشنویسی ایران در دو بخش رقابتی و غیررقابتی در رشته‌های نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلثبا موضوع آزاد اعلام شد و هنرمندان خوشنویس تا ۱۰ مردادماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه دوسالانه ارسال کنند.

به گزارش ایلنا؛ هر هنرمند می‌تواند در یک بخش دوسالانه شرکت کند و در هر رشته حداکثر دو اثر را بدون قاب و در اندازه‌های(۵۰.۳۵-۵۰.۷۰-۷۰.۱۰۰) با احتساب حاشیه که در دوسال اخیر تحریر شده و در هیچ جشنواره‌ای شرکت نکرده باشند برای دوسالانه ارسال کنند.

سومین دوسالانه خوشنویسی ابران همچون دو دوره قبل به نام بزرگداشت یکی از خوشنویسان تاثیرگذار کشور است و سومین دوسالانه به نام بزرگداشت استاد احمد سهروردی(یاقوت ثانی) برگزار می‌شود.

سومین دوسالانه خوشنویسی ایران از سوی اداره کل امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، شهرداری و انجمن خوشنویسان قزوین به منظور پاسداشت خالقان آثار ماندگار خوشنویسی، شناخت و شناسایی شایسته‌ی استعدادهای برتر در این عرصه و تبادل تجربیات ارزنده‌ی پیشکسوتان و مشتاقان این هنر برگزار خواهد شد و هنرمندان تا ۱۰ مرداد می‌توانند آثارشان را به دبیرخانه دوسالانه به نشانی قزوین، بلوارآزادگان(غیاثآباد)، چهارراه غیاثآباد، جنب مسجد حضرت امام خمینی(ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه سومین دوسالانه خوشنویسی ایران ارسال کنند و برای کسب اطلاعت بیشتر به سایت دوسالانه به نشانی www. bici. ir مراجعه کنند یا با شماره ۰۲۸۳۳۶۹۱۴۱۲ تماس بگیرند.

سومین دوسالانه خوشنویسی شهریور برگزار می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر