کد خبر: 146261 A

اولین نمایشگاه دوسالانه عکاسان امریکای لاتین در ایران در فرهنگسرای ملل برگزار می‌شود.

ایلنا: اولین نمایشگاه دوسالانه عکاسان امریکای لاتین در ایران حاصل کار پنج عکاس از کشورهای ونزوئلا، بولیوی، اکوادور، مکزیک و کوبا است.

به گزارش ایلنا، کریستوبال کورال وگا، او در دوره‌های تخصصی در موسسات مختلف ونزوئلایی شرکت کرده است، ازجمله: Photoshop Cs۶ پیشرفته در موسسه Arts در کاراکاس(۲۰۱۳)، تدوین با Avid Media Composer شرکت AVCOM در کاراکاس(۲۰۱۲)، نور‌پردازی حرفه‌ای در انجمن ونزوئلا جامعه عکاسی(AVECOFA) در کاراکاس(۲۰۱۱)، تکنیک‌های فیلم در AVECOFA(۱۹۹۵)، عکاسی هنری در AVECOFA(۱۹۹۲) و تکنیک‌های نور‌پردازی در AVECOFA(۱۹۹۲).

خولیو آنخل لارامندی خوا، او در سال ۱۹۷۵ در آزمایشگاه تخصصی عکاسی علمی و فنی شروع به کار کرد و از سال ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۷ آنجا را اداره کرد. او هم در کوبا و هم خارج از کشور جلسات سخنرانی، تدریس دروس پایه و کار‌شناسی ارشد و همچنین کارگاه عکاسی برگزار کرده است.

او نمایشگاه‌های انفرادی در شهرهای مختلف کوبا، مکزیک، سوئد، اسپانیا، کاستاریکا و ایالات متحده برگزار کرده و برنده جایزه نفر اول مسابقات Foto Caza ۹۰ Internaciona(مسابقه بین المللی شکار عکس ۹۰) و ۶ de Junio(۶ ژوئن) شد.

انزو د لوکا، عکاس خود آموخته و مستندساز برای پروژه‌های آژانس‌های سازمان ملل متحد(UNDP، UNESCO، FAO، UNFDAC و UNDCP) بین سال‌های ۱۹۹۸ و ۱۹۹۳از سال ۱۹۹۴ توسط دایره عکاسان حرفه‌ای بولیوی شناخته شد.

ارنستو خ. تورس، در سال ۱۹۸۲ در رشته عکاسی تبلیغاتی از موسسه عکاسی بروکس در سانتا باربارا، کالیفورنیا، ایالات متحده آمریکا فارغ‌التحصیل شد. در سال ۱۹۸۳ در مکزیکوسیتی استودیوی خود را تاسیس کرد و به مدت ۲۷ سال به صورت حرفه‌ای به عکاسی آزاد تبلیغاتی پرداخت. نمونه کارهای متنوع او شامل عکاسی برای هتل‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای، آزمایشگاه‌های داروسازی، کتاب و مجلات می‌شود. همچنین عکاسی از جواهرات گرفته تا اتوبوس‌ها، از جعبه‌های پزشکی تا مد، و از تصاویر نزدیک تا عکس‌های هوایی را در کارنامه خود دارد.

«اولین نمایشگاه دو سالانه عکاسان آمریکای لاتین در ایران» ۲۸ بهمن ماه در نمایشگاه شماره یک و دو، فرهنگسرای ملل با حضور سفرا و کاردارهای کشورهای مختلف افتتاح می‌شود. علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به فرهنگسرای ملل واقع در بزرگراه صدر، بوستان قیطریه، مراجعه و یا با شماره ۲۲۶۷۱۷۱۸ تماس بگیرند.

نمایشگاه دو سالانه عکاسان آمریکای لاتین در ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر