کد خبر: 107067 A

گروه موسیقی خجسته به سرپرستی «سوسن اصلانی» روزهای پنجشنبه و جمعه چهارم و پنجم مهرماه ساعت ۶ بعدازظهر در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان کنسرت می‌دهد.

ایلنا: گروه موسیقی خجسته به سرپرستی سوسن اصلانی روزهای پنجشنبه و جمعه در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان کنسرت می‌دهد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، این کنسرت در دو بخش و در دستگاه راست‌پنجگاه آهنگسازی و تنظیم شده است و علاوه بر قطعات آوازی، ضربی و تک‌نوازی، در این کنسرت ۶ تصنیف جلوه آسمان تویی، افسانه، مرغ عشق، یا رب، زیارت دوست و دیدار اجرا خواهد شد.
علاوه بر اصلانی که در این اجرا آهنگسازی و نوازندگی سنتور را بر عهده دارد، «داوود فیاضی» خوانندگی کنسرت را برعهده دارد و «امیر ذاکر» کمانچه، «مریم فولادی» تار، «فاطمه سیدمحمود» تنبک و «عطیه طباطبایی» دف خواهند نواخت.
گروه خجسته آخرین بار در تهران با خوانندگی «علیرضا گلبانگ» در سال ۹۰ روی صحنه رفت و در نوروز ۹۱ در کشور قبرس برنامه اجرا کرد. این گروه در سال ۱۳۷۴ با سرپرستی سوسن اصلانی همراه با ۳ بانوی نوازنده دیگر کارش را آغاز کرد و در همین سال نخستین کنسرتش را در تالار وحدت روی صحنه برد. این گروه نخستین گروه موسیقی بانوان محسوب می‌شود که پس از انقلاب تشکیل شد و تاکنون فعالیتش را ادامه داده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت‌ این کنسرت با آموزشگاه موسیقی بهار، با شماره تلفن۷۷۱۹۵۵۹۰(۰۲۱) و ۰۹۱۲۶۲۲۲۲۵۴ تماس بگیرند.

گروه موسیقی خجسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر