کد خبر: 106968 A

انتخاب آثار ششمین دوسالانه تصویرگری سه شنبه دوم مهرماه(فردا) آغاز می‌شود.

ایلنا: هیات انتخاب آثار ششمین دوسالانه تصویرگری شامل هدی حدادی، مرتضی زاهدی، پژمان رحیمی‌زاده، سید فضل الله طباطبایی دوم تا چهارم مهرماه از میان آثار رسیده به دبیرخانه، آثاری را که شایسته شرکت در مسابقه‌های سه گانه دوسالانه‌اند، انتخاب می‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ششمین دوسالانه تصویرگری، ۳۴۰۲ اثر از ۱۳۰۴ هنرمند تصویرگر به دبیرخانه ششمین دوسالانه تصویرگری رسیده که از میان ۳۴۰۲ اثر رسیده به دبیرخانه دوسالانه ۴۴۷ اثر در بخش تصویرگری کتاب در ۱۰ سال اخیر، ۲۸۰۱ اثر در بخش موضوعی جهان نور‌ها و سایه‌ها و ۱۵۴ اثر در بخش استعداد جوان است.

تصویرگران ۳۱ استان در ششمین دوسالانه تصویرگری ثبت نام کرده‌اند که استان‌های تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی و قم بیشترین شرکت کننده را در این دوسالانه دارند.

بیش از ۷۹ درصد(۱۰۳۱ نفر) شرکت کنندگان در ششمین دوسالانه تصویرگری زن و کمتر از حدود ۲۰درصد(۲۷۳ نفر) شرکت کنندگان در دوسالانه تصویرگر مرد هستند.

ششمین دوسالانه تصویرگری نهم آبان ماه با برگزاری افتتاحیه و اهدای جوایز برگزیدگان در موسسه فرهنگی هنری صبا آغاز می‌شود.

ششمین دوسالانه تصویرگری از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری انجمن فرهنگی - هنری تصویرگران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر آبان ماه در تهران برگزار می‌شود

دوسالانه تصویرگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر