خبرگزاری کار ایران

مدیر زیر ساخت ایمیدرو اعلام کرد:

پیشرفت های خوب زیر ساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۳۸۸

مدیر زیرساخت ایمیدرو که به منظور رصد و پایش و بررسی میدانی پیشرفت‌های زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی لامرد در منطقه حضور یافته بود، از پیشرفت های خوب زیر ساختی در این کانون صنعتی سخن گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد ، مدیر زیر ساخت ایمیدرو در حاشیه بازدید میدانی از این منطقه در مصاحبه با روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد اظهار داشت: پیشرفت‌های زیرساختی خوبی در منطقه اجرا شده است. وی اظهار امیدواری کرد: به موازات پیشرفت‌های زیرساختی، شاهد جذب سرمایه گذار هم باشیم.
غلامرضایی افزود: پروژه‌هایی که طی چند سال اخیر عملیاتی شده، زیرساخت‌های خوبی برای دوران ساخت فراهم کرده است. وی تصریح کرد: باید پس از این تمرکز را به سوی زیرساخت‌های دوران بهره‌برداری ببریم که اگر پروژه‌های جدیدی یا سرمایه‌گذاران جدیدی در منطقه حضور یابند بتوانیم زیرساخت‌های دوران بهره‌برداری هم برای آنان فراهم کنیم. وی معتقد است از تمرکز بر روی تامین زیرساخت به سمت سرمایه‌گذار و نظارت بر سرمایه‌گذاری باید حرکت کنیم.
مدیر زیر ساخت ایمیدرو، تلاش برای تامین پایدار آب و برق دوران بهره‌برداری سرمایه‌گذاران را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: می بایست تمرکزمان را به ایجاد و تأمین این دو عنصر حیاتی در زمان بهره برداری معطوف سازیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز