خبرگزاری کار ایران

تلاش شبانه‌روزی برای تسهیل خروج بیش از دو هزار و پانصد خودروی گردشگران از حزیره کیش

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۵۶۶۶

همزمان با نا مساعد شدن شرایط جوی و ممنوعیت تردد شناورهای خودروبر و ورود شمار زیادی از مسافران نوروزی از مسیرهای دریایی به جزیره کیش؛ شب گذشته بیش از 2 هزار و پانصد خودروی سواری از جزیره خارج شدند.

 

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزادکیش، کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی 1403 سازمان منطقه آزاد کیش با راه اندازی سامانه اینترنتی فروش برخط بلیط شناورهای خودرویی با هدف ارائه خدمات شایسته و جلب رضایت گردشگران نوروزی، شب گذشته تا صبح امروز پنجشنبه نهم فروردین به بیش از 2 هزار و پانصد خودروی سواری خدمات دریایی ارائه کرده است.

بنابراین گزارش روز گذشته چهارشنبه هشتم فروردین با تدابیر اندیشیده شده و با همکاری و تعامل سازنده ارگان های مختلف به ویژه پلیس راهور و همچنین با راهبری شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش خروج خودروهای سواری مسافران نوروزی توسط شناورهای لندینگ کرافت به نحو شایسته انجام شد.

همچنین با رویکرد تسهیلگری در ارائه خدمات دریایی و با مدیریت صحیح جهت رعایت نظم، تکریم گردشگران نوروزی، هموار سازی ترافیک شهری، تامین رفاه حال گردشگران و ساکنان جزیره کیش، گام های موثری در این زمینه برداشته شده است.

گفتنی است بر اساس اعلام شرایط جوی نا مساعد از سوی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان تا فردا بعد از ظهر تردد هرگونه شناور خودروبر و مسافری ممنوع می باشد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز