کد خبر: 1314402 A

نهم دی، نمادی از اقتدار مردم ولایتمدار همیشه در صحنه

امام جمعه کیش، از نهم دی به عنوان روز حماسه آفرینی مردم ولایتمدار و با بصیرت ایران اسلامی و میثاق امت و ولایت برای خاموش کردن فتنه های دشمنان یاد کرد.

نهم دی، نمادی از اقتدار مردم ولایتمدار همیشه در صحنه

به گزارش ایلنا: حجت الاسلام والمسلمین علیرضا بی نیاز  در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه 9 دی، با حضور باشکوه مردم ولایتمدار جزیره در مصلی بزرگ کیش ضمن دعوت عموم مردم به تقوای الهی با اشاره به حماسه نهم دی 88 از آن به عنوان روز بصیرت و میثاق بین امت و ولایت نام برد و گفت: در این روز مردم با حضور خود ثابت کردند پای ارزش های دینی خود ایستاده و همیشه در صحنه حضور دارند و با اطاعت و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر فتنه های دشمنان را خاموش کردند.

امام جمعه کیش تاکید کرد: مردم به عنوان مدافعان ارزش های نظام و اسلام حاضر به تحمل سختی ها هستند اما توهین به ارزش های دینی و نظام اسلامی را تحمل نمی کنند.

بی نیاز، اظهار داشت: دشمن با استفاده از جنگ ترکیبی و با حمایت صهیونیست ها و رسانه های غربی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی تلاش بسیاری کردند اما با حضور مقتدرانه، بصیرانه و ولایت مدارانه مردم و درایت رهبری و مسوولان بار دیگر شکست خوردند.

امام جمعه کیش با اشاره به سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این سردار بزرگ، الگوی بصیرت است و  همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند به ایشان باید به چشم یک مکتب و درس نگاه کرد.

وی با تاکید بر این که پیروز نهایی میدان نبرد جبهه حق و مقاومت است افزود: سردار سلیمانی قهرمان ملت ایران در محور مقاومت است و راه این شهید چه در زمان حیات وی و چه پس از شهادتش ادامه داشته و دشمنان باید آماده انتقام سخت ایران اسلامی باشند.

امام جمعه کیش با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش گفت: این کنگره حرکتی فرهنگی و شایسته تقدیر است و باید با کمک سازمان منطقه آزاد کیش، اصناف، مردم و بخش خصوصی این یادواره هر ساله در کیش برگزار شود.

وی با بیان این که عصر دو قطبی استکبار و اسلام شکل گرفته است، اظهار داشت: آمریکا جمهوری اسلامی ایران  را مانع غارتگری در منطقه تصور می کند که باوری درست بوده و مقام معظم رهبری نیز پیش بینی کرده اند آمریکا در حال افول، انحطاط و سقوط است و تمام درگیری های موجود در منطقه برای تاخیر در فرو پاشی آمریکا است.

شایان ذکر است مردم ولایتمدار جزیره کیش پس از اقامه نماز جمعه با اجتماع در مصلی بزرگ کیش آیین حماسه نهم دی ماه را گرامی داشتند.

شرکت کنندگان در این مراسم با سر دادن شعارهایی از جمله "وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس و ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"  بار دیگر با محکوم کردن فتنه های دشمنان با ولایت فقیه و آرمان های مقدس نظام اسلامی تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/
ایران اسلامی بخش خصوصی جمهوری اسلامی ایران فتنه مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر