کد خبر: 107032 A

در این مراسم احکام اعضاء جدید هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش توسط اکبر ترکان به آنان اهدا شد.

اکبر ترکان صبح امروز وارد جزیره کیش شد و از ظرفیت‌های صنعتی، نیروگاه ها و شرکت آب و برق کیش بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، این مراسم با حضور معاونین و مدیران دبیرخانه شورا، اعضاء هیات مدیره منطقه، امام جمعه کیش، مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد و کیشوندان در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی برگزار شد.
اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سخنانی تأکید کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، مناطق آزاد باید به الگوی توسعه ایران ۱۴۰۴ دست یابند و در این راه باید هفت منطقه آزاد کشور که به نوعی هفت اقلیم محسوب می شوند به نحوی عمل کنند که توسعه پایدار آنان به سرزمین اصلی تسری پیدا کند.

براساس این گزارش، مونسان مدیر عامل جدید منطقه آزاد کیش در مراسم معارفه خود در رابطه با مشکل قطعی آب و برق در کیش گفت: با همت همکاران مشکل برق کیش برای همیشه برطرف خواهد شد.

وی درادامه سخنان خود ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای حضور در منطقه افزود: از این پس در محل پروژه‌ها برایرشد سریع در سازندگی این منطقه روزشمار نصب خواهد شد.

شایان ذکر است، علی اصغر مونسان با تصویب‌نامه وزیران عضو شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه ۲۷ شهریورماه سال جاری با عنوان مدیرعامل منطقه آزاد کیش معرفی شد.

وی فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیر کبیر و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی است.

مونسان پیش از این با حکم محمدباقر قالیباف، عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران بود.

مونسان در حوزه‌های مختلف نظیر توسعه زیرساخت، سرمایه گذاری و توسعه فضاهای فرهنگی تجارب اجرایی و مدیریتی موثری را در کارنامه دارد.

ایشان همچنین دارای سوابق علمی و پژوهشی متعدد در حوزه های فنی و مدیریتی است و هم اکنون مدرس دانشگاه است.

لازم به ذکر است، در این مراسم احکام اعضاء جدید هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش توسط اکبر ترکان به آنان اهدا شد.

گفتنس است، تغییراتی به شرح ذیل در هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش انجام شده است:

مسعود سلطانی فر به مدت سه سال به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره منطقه آزاد کیش جایگزین علی صدوقی و محسن مهرعلیزاده برای مدت سه سال به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش جایگزین حبیب الله خراسانی شدند.

کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر