کد خبر: 644974 A

رییس هیات کاراته استان مرکزی گفت:صالح اباذری در جریان مسابقات روز دوم کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ اردن، طلایی شد.

به گزارش ایلنا از اراک زند رئیس هیات کاراته استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: در جریان برگزاری پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ که از جمعه ۲۲ تیرماه با حضور ۳۱۲ کاراته‌کا از ۲۹ کشور به میزبانی اردن آغاز شده است، صالح اباذری، کاراته کای اراکی تیم ملی به مدال طلا دست یافت .
وی افزود: صالخ اباذری که در وزن ۸۴+ این رقابت ها شرکت کرده است در مسیر رسیدن به فینال این مسابقات ابتدا، نماینده تایلند را ۳ بر یک از پیش رو برداشت و سپس حریف قطری را ۶ بر ۳ مغلوب کرد. او در سومین مبارزه خود با حساب ۵ بر ۲ کاراته‌کایی از اندونزی را شکست داده و فینالیست شد. او در فینال "کاگاوا" ژاپنی را در پیش داشت که توانست با حساب ۸ بر صفر او را شکست داده و به مدال طلای این وزن برسد .
رئیس هیات کاراته استان مرکزی گفت: تیم کاتای مردان کشورمان نیز با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون سه کاراته کای اراکی خود، در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب کویت شد تا این تیم دست خالی مسابقات قهرمانی آسیا را ترک کند. تیم کاتا کشورمان روز گذشته ابتدا با نتیجه ۵ بر صفر تیم سریلانکا را شکست داد و در ادامه با همین نتیجه مغلوب تیم ژاپن شد تا برای کسب مدال برنز به مصاف تیم کویت برود که با شکست از کویت از رسیدن به برنز آسیا نیز بازماند.

 

کاراته کاراته آسیا طلای قهرمانی آسیا صالح اباذری، کاراته کای اراکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر