کد خبر: 208059 A

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستانهای ساوه و زرندیه:

در دیدار هیئت اجرایی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه و رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان مرکزی به پاس قدردانی و تجلیل از زحمات سید علی شریف نیا، موسس و ریاست بیمارستان حضرت فاطمه(س)، با وی در دفتر کارش دیدار و ملاقات داشتند.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه(س) گفت: این بیمارستان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با ۳ بخش فعال و ۶ تخت ای سی یو و بخش های سونوگرافی - ماموگرافی و آزمایشگاه و با تمام امکانات یک بیمارستان مجهز کار خود را آغاز کرد.

دکتر شریف نیا هدف این بیمارستان را کمک رسانی به همه اقشار بالاخص جامعه کارگری اعلام نمود و اظهار کرد: ایده و افکار ما این است که سرویس دهی خوبی برای جامعه کارگری داشته باشیم.

وی گفت: ما در نظر داریم افرادی که بیمه تکمیلی ندارند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شود و هم تلاش خواهیم کرد بخش دندانپزشکی بیمارستان را راه اندازی نمائیم و از پزشکان متخصص و فوق تخصص استفاده کنیم.

شریف نیا بیان کرد: ما آمادگی داریم تا با عقد قرارداد با خانه کارگر و تبلیغات از سوی خانه کارگر، ما را همیاری کنند و تلاش ما برای بهبودی بیماران اقشار ضعیف است.

وی خاطر نشان شد: بخش های جراحی قلب و چشم این بیمارستان با تمام امکانات تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد و سعی کردیم با تجربیات و مشاوره هایی که در این بیمارستان همیار ما هستند بهترین خدمات و امکانات را در این بیمارستان داشته باشیم.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه(س) در مورد پزشک های متخصص و فوق تخصص اظهار داشت: ما برای جذب پزشک های متخصص و فوق تخصص مورد بی مهری قرار گرفتیم و انتظار ما از مسئولین زیربط این است که ما را یاری و کمک کنند تا بیماران را در همین شهر مداوا کنیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستانهای ساوه و زرندیه در این نشست از زحمات دلسوزانه و خداپسندانه رئیس و همکاران این بیمارستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما اعلام آمادگی می کنیم جهت هر گونه همکاری و توسعه همه جانبه پیشبرد اهداف این بیمارستان را داشته باشیم.

وی در خصوص اجرای طرح بیمه سلامت در کشور گفت: کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی، سال‌های متمادی با پرداخت ۲۷/۹ حی بیمه بابت سهم درمان به صندوق تامین اجتماعی خواستار بهره مندی از خدمات درمانی مطلوب هستند.

مهدی زمانی نوری اظهار کرد: کارگران شهرستانهای ساوه و زرندیه با هر گونه ادغام درمان تامین اجتماعی در وزارت بهداشت و درمان و بیمه سلامت مخالف بوده و معتقدند سازمان تامین اجتماعی سازمانی بین النسلی و متعلق به کارگران و بیمه شدگان نسلهای گذشته، حال و آینده است و درمان مستقیم سازمان نیز خط قرمز جامعه کارگری کشور محسوب می شود.

ناصر رحیمی یکی از اعضاء هیئت اجرایی خانه کارگر و عضو شورای اسلامی شهرستان ساوه با بیان اینکه این بیمارستان یکی از آرزوهای قلبی مردم بوده است، گفت: ما خواستار کمک به جامعه شریف کارگری از سوی ریاست بیمارستان هستیم.

وی گفت: اگر این بیمارستان، پزشک متخصص و فوق تخصص با تجربه نداشته باشد با بیمارستان‌های دیگر هیچ تفاوتی ندارد و باید نیروی انسانی مجرب در این بیمارستان فعال باشد.

رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی خواستار عقد قرار داد بیمه تکمیلی درمان جهت بازنشستگان این شهرستانها شد و گفت: تا عقد قرارداد جدید با بیمه آتیه سازان از سوی کانون بازنشستگان کشور را داشته باشیم.

علیرضا امیری اظهار کرد: ما امیدواریم که این بیمارستان با ما همکاری دو جانبه داشته باشد و بازنشستگان و مستمری بگیران ما بتوانند برای درمان خود به این بیمارستان مراجعه و با امکانات خوب شما مجبور نباشند جهت مداوای خود به شهرهای اطراف بروند.

در پایان با لوح تقدیر از دکتر سید علی شریف نیا تجلیل شد.

استان مرکزی بیمارستان تامین اجتماعی تبلیغات جراحی قلب حضرت فاطمه درمان سلامت شورای اسلامی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر