کد خبر: 172992 A

استاندار مرکزی:

رفع مشکلات و عمران و آبادانی کلانشهر اراک نیازمند انجام کارهای بزرگ و تصمیمات جدی است.

رفع مشکلات و عمران و آبادانی کلانشهر اراک نیازمند انجام کارهای بزرگ و تصمیمات جدی است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اراک، استاندار مرکزی در مراسم بهره برداری از دو پروژه تقاطع غیر هم سطح شهر اراک که عصر دیروز با حضور مسئولان برگزار شد ضمن تاکید بر این مطلب افزود: اجرای این پروژه‌ها از نیازهای ضروری کلانشهر اراک در راستای روانسازی ترافیک و کاهش آلودگی هواست.
محمد حسین مقیمی با اشاره به اینکه شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر اراک مصمم به رفع کمبودهای شهرستان هستند گفت: انجام کارهای بزرگ در سطح شهرستان نیازمند پشتیبانی مردم و مسئولین از اعضای شورای اسلامی و شهردار است و در این صورت است که این دو مجموعه می‌توانند با دلگرمی بیشتر کمبودهای کلانشهر اراک را برطرف کنند. و تصمیمات و اقدامات بزرگی انجام دهند.
وی رفع مشکل آلودگی هوای کلانشهر اراک را نیازمند همکاری وتعامل همه جانبه همه دستگاه ها و مشارکت و همراهی مردم دانست و تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته آلودگی هوای اراک مقداری کاهش یافته است ولی همچنان برای رسیدن به شرایط مطلوب فاصله زیادی داریم.
وی ادامه داد: وجود کارخانجات در حاشیه کلانشهر اراک، تردد خودروهای تک‌سرنشین درون شهر، وسایل گازسوز و کوره‌های آجرپزی از مهمترین منابع آلاینده شهر اراک هستند که رفع مشکلات در خصوص همه اینها نیازمند تصمیمات جدی هستند.
استاندار مرکزی تصریح کرد: برای تکمیل عملیات اجرایی سه پروژه دیگر احداثتقاطع غیر هم سطح شهر اراک باید مسئولان شهری همت ویژه ای داشته و این پروژه ها را نیز به سرانجام برسانند.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به همدلی واتحاد بین مسئولان، درآینده شاهد اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و رفع مشلات کلانشهر اراک باشیم.

استاندار مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر