کد خبر: 223514 A

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهریار و ملارد:

اولین و دومین مرحله این عملیات نیز در مجموع تعداد ۲۰ واحد تولید ذغال و یک واحد بازیافت ضایعات آلومینیوم با حکم مرجع قضایی کاملا تخریب و جمع آوری شد.

مشاور مدیرکل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستانهای شهریار و ملارد از تخریب و جمع آوری ۳۲ کوره تولید ذغال در سومین مرحله عملیات تخریب کوره‌های تولید ذغال خبر داد.

به گزارش ایلنا، عزیز عبدل‌زاده با اعلام این خبر گفت: در سومین مرحله عملیات تخریب و جمع آوری کوره‌های تولید ذغال ماموران اجرایی این اداره موفق به شناسایی چندین محوطه غیر مجاز تولید ذغال چوب در روستاهای نصیرآباد، دهشاد، رزکان و باباسلمان شهر باغستان شدند.

وی با اشاره به تشکیل اکیپی شامل نمایندگان بخشداری، دهیاری، شهرداری، فرماندهی انتظامی، کلانتری و یگان ویژه این شهرستان اظهار داشت: در پایان هفته گذشته در راستای اجرای دستور مقام قضایی، طی عملیات ویژه‌ای تعداد ۳۲ کوره تولید ذغال که با فعالیت خود موجبات مزاحمت و آلودگی شدید را فراهم نموده بودند تخریب و جمع آوری شده و چوبهای کشف شده نیز به محل از قبل تعیین شده منتقل شدند.

عبدل‌زاده خاطر نشان کرد: در اولین و دومین مرحله این عملیات نیز در مجموع تعداد ۲۰ واحد تولید ذغال و یک واحد بازیافت ضایعات آلومینیوم با حکم مرجع قضایی کاملا تخریب و جمع آوری شد.

استان تهران حفاظت محیط زیست شهرداری فرماندهی انتظامی واحد عملیات تولید تخریب کوره ذغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر