کد خبر: 164783 A

مدیرکل پژوهش محیط زیست در گفت‌وگو با ایلنا:

«مهلت ارسال آثار به جایزه ملی محیط زیست تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شده است / سومین جلسه کمیسیون پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست تشکیل شد.»

مدیر کل دفتر پژوهش و توسعه فناوری سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این دفتر به عنوان مرجع ارزیابی اختراعات و نوآوری‌ها در حوزه محیط زیست تعیین شده است.

«حمید راشدی» در گفت‌وگو با ایلنا ضمن اعلام این مطلب افزود: مختصصان، مخترعان، دانشگاهیان و نوآوران می‌توانند برای ارزیابی اختراعاتشان درحوزه محیط زیست به دفتر پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند.

وی ادامه داد: همچنین مهلت ارسال آثار به جایزه ملی محیط زیست تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شده است و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا این تاریخ به این مرکز ارسال کنند.

راشدی همچنین از تشکیل سومین جلسه کمیسیون پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد و افزود: این کمیسیون وظیفه بررسی و ارزیابی کل طرح‌های پژوهشی را که در سازمان حفاظت محیط زیست انجام می‌شود برعهده دارد و دفا‌تر آن نیز در استان‌ها تشکیل می‌شود.

وی در مورد اعضای این کمیسیون نیز گفت: مدیر کل آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست، ‌مدیر کل آموزش وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت، مدیر کل آموزش و پژوهش وزارت نیرو، مدیر کل HSE وزارت نیرو، دبیر شورای عالی ایمنی زیستی و دبیر هیات امنا و هیات ممیز سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی(تات) و تنی چند از اعضای هیات علمی و صاحبنظران حوزه‌های مرتبط با محیط زیست از جمله اعضای این کمیسیون هستند.

زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست فناوری کشاورزی محیط زیست وزارت صنعت معدن و تجارت وزارت نیرو پژوهش ارزیابی مرجع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر