کد خبر: 164738 A

مدیر کل محیط زیست استان تهران به ایلنا خبر داد:

«در فاز اول طرح جامع صنوف شهر تهران باید بانک اطلاعاتی صنوف و میزان پراکنش آن‌ها و اینکه در چه نقاطی قرار دارند مشخص و نقطه یابی شود و به تبع آن گزینه‌های مکانی مناسب برای انتقال آن‌ها مشخص شود.»

مدیرکل محیط زیست استان تهران از تدوین و آماده سازی طرح جامع ساماندهی صنوف شهر تهران طی یک‌ماه تا یک‌ماه و نیم آینده خبر داد.

«محمدهادی حیدرزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد آخرین وضعیت ساماندهی صنوف مزاحم و آلاینده شهر تهران اظهار داشت: شهرداری تهران با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست در حال تدوین طرح جامعی است که به موجب آن صنوف شهر تهران ساماندهی خواهد شد.

وی ادامه داد: در فاز اول باید بانک اطلاعاتی صنوف و میزان پراکنش آن‌ها و اینکه در چه نقاطی قرار دارند مشخص و نقطه یابی شود و به تبع آن گزینه‌های مکانی مناسب برای انتقال آن‌ها مشخص شود.

حیدر‌زاده در مورد وضعیت فعلی انتقال صنوف مزاحم و آلاینده نیز توضیح داد: مراحل انتقال شیمیایی فروش‌ها به خاوران تا حدودی انجام شده است و در مورد سایر صنوف نیز گزینه‌ها و مناطقی مطرح شده، که با آماده سازی طرح جامع ساماندهی صنوف طی یک تا یک‌ماه و نیم آینده، نهایی خواهد شد.

به گفته مدیر کل محیط زیست استان تهران مسئولیت اصلی طرح ساماندهی صنوف مزاحم و آلاینده با شهرداری تهران و با نظارت سازمان حفاظت محیط زیست است.

استان تهران سازمان حفاظت محیط زیست شهر تهران شهرداری تهران محیط زیست آینده انتقال جامع تدوین صنوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر