کد خبر: 156268 A

از ۲۶ هزار و ۹۵۷ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، ۷ هزارو ۲۹۹ بازدید از مراکز اقامتی، ۸ هزارو ۴۸ بازدید از رستوران ها و مراکز پذیرایی و ۲ هزارو ۸۱۲ بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی صورت گرفته است.

ایلنا: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، استان های مازندران، خوزستان، هرمزگان، گیلان و فارس، اصفهان و خراسان رضوی را به عنوان برترین استان های کشور از نظر تعداد نفر شب تا پایان دهم فرودین ماه معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، مرتضی رحمانی موحد با اعلام این خبر کرد: از ۲۹ اسفندماه تا پایان روز دهم فرودین ماه بیش از۴۳ میلیون و ۶۲۴ هزارو ۴۴۹ نفر - شب اقامت در هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمانپذیرها، منازل استیجاری، کمپ های موقت، کلاس های مدارس و چادرهای مسافرتی به ثبت رسیده است.

رحمانی موحد همچنین از ۲۶ هزار و ۹۵۷ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز پذیرایی خبرداد و گفت: از این تعداد ۷ هزارو ۲۹۹ بازدید از مراکز اقامتی، ۸ هزارو ۴۸ بازدید از رستوران ها و مراکز پذیرایی و ۲ هزارو ۸۱۲ بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی صورت گرفته است.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در ادامه توضیح داد: اقامت در چادر های مسافرتی ۳۰ درصد، اقامت در مراکز اقامتی ادارات و خوابگاه های دانشجویی ۱۷.۵ درصد منازل استیجاری ۱۶.۶ درصد کمپ های موقت ۱۶ درصد و کلاس های مدارس ۱۵.۳۸ درصد بوده است ضمن آنکه بر اساس تجمیع آمار اقامت نفر - شب در بازه زمانی ۲۹ اسفند تا ۱۰ فروردین اقامت در هتل ها هتل آپارتمان ها و مهمانپذیرها حدود ۴.۳۰ درصد را نشان می دهد.

استان های کشور اصفهان ایام نوروز خراسان رضوی رستوران ها بازدید مراکز خدمات هرمزگان هزارو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر