کد خبر: 145546 A

امروز؛

با توجه به تمدید مهلت پیش ثبت نام، نتیجه قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات و زمان قطعی نمودن ثبت نام هر یک از اولویت‌ها روز دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۲ در سامانه اینترنتی http: / / atabat. haj. ir اعلام خواهد شد.

ایلنا: مهلت پیش ثبت نام‌ اعزام‌های جدید به عتبات عالیات که از روز ۱۲ بهمن آغاز شده بود ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

به گزارش ایلنا، " محسن نظافتی " با بیان اینکه امروز آخرین مهلت پیش ثبت نام عتبات عالیات است، گفت: با توجه به استقبال مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین(ع) از پیش ثبت نام‌های این دوره، مهلت پیش ثبت نام عتبات عالیات تا ساعت ۲۴ امشب(جمعه ۲۵ بهمن ماه ۹۲) تمدید شده و این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی افزود: با توجه به تمدید مهلت پیش ثبت نام، نتیجه قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات و زمان قطعی نمودن ثبت نام هر یک از اولویت‌ها روز دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۲ در سامانه اینترنتیhttp: / / atabat. haj. irاعلام خواهد شد.

نظافتی ادامه داد: از آغاز پیش ثبت نام عتبات از ۱۲ بهمن ماه سال جاری تا شب گذشته ۳۵۰ هزار نفر از متقاضیان این سفر معنوی در سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات این سازمان ثبت نام کرده‌اند.

سرپرست اداره کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اعلام این خبر که در ایام عید ۵۰ درصد افزایش در اعزام‌های عتبات عالیات خواهیم داشت، افزود: در حال حاضر روزانه ۸۰ دستگاه اتوبوس زائران ایرانی به عتبات عالیات اعزام می‌شود که این میزان در ایام عید افزایش خواهد یافت اما به‌دلیل محدودیت موجود در اسکان زائران در شهر کاظمین برخی از گروه‌های زمینی ایام عید ۶ روزه خواهد بود که این گروه‌ها در روز ششم سفر به زیارت کاظمین مشرف شده و پس از زیارت از آنجا به سوی مرزهای کشور عزیمت می‌کنند.

پیش ثبت نام این دوره عتبات عالیات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از روز ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ امشب(جمعه ۲۵ بهمن ۹۲) ادامه خواهد داشت و اعزام متقاضیان از ۲۱ اسفند ماه ۹۲ تا ۳۱ خرداد ۹۳ خواهد بود.

اتوبوس انقلاب اسلامی ایام عید دهه فجر عتبات آخرین تمدید بهمن مهلت عالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر