کد خبر: 242415 A

با رأی موافق نمایندگان تهیه می‌شود؛

در جریان بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور٬ ماده الحاقی‌ با پیشنهاد جمعی از نمایندگان حاضر٬ مصوب و به لایحه مذکور اضافه شد.

با رأی موافق نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی موظف به تدوین آیین نامه‌ای برای حضور نمایندگان بخش کشاورزی در هیأت نمایندگان استانی و ملی و نیز نمایندگان دولت شد.

به گزارش ایلنا، نمایندگان در نشست علنی امروز(چهار‌شنبه ۲۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور ماده الحاقی‌ای را با پیشنهاد جمعی از نمایندگان با ۱۰۶ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۱۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۱ نماینده حاضر را مصوب و به لایحه مذکور اضافه کردند.

براساس این گزارش ماده الحاقی پیشنهادی جمعی از نمایندگان که مصوب شد به شرح ذیل است.

به منظور تحقق تبصره بند(الف) ماده(۱) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کارو اصلاح مواد ۱۲ و ۱۳ قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ظرف دو ماه پس از تصویب این قانون وزارت جهاد کشاورزی موظف است با مشورت و همکاری اتاق ایران، آیین‌نامه امکان حضور نمایندگان بخش کشاورزی را در هیأت نمایندگان استانی و ملی و نیز نمایندگان دولت(با معرفی وزیر جهاد کشاورزی) تهیه و به تصویب هیأت وزیران برسانند.

گفتنی است غلامرضا نوری، ‌عباس رجایی، سلیمانی، پورابراهیمی، عبداللهی و فولادگر نمایندگانی بودند که این پیشنهاد را ارائه دادند.

آیین نامه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران بخش کشاورزی جهاد کشاورزی دولت دی ماه رقابت لایحه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر