کد خبر: 239647 A

نادران در تذکر اعلام کرد:

کار مجلس و کمیسیون درست بوده است زیرا وظیفه آنان نظارت کردن است گزارش دیوان نیز صحیح بوده است. دولت نیز باید بداند نباید خارج از قانون عمل کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من از آنجایی که دولت، مجلس را تهدید کرده است این برداشت هم صورت گرفته است حتما این گزارش باید قرائت شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکری ماده ۲۲ بند ۵۶ و ماده ۲۳۶ گفت: خوشحالم بعد از ۴۸ ساعت تذکر من شنیده شد.

وی با اشاره به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه اعلام کرد: برداشت ۴.۱ میلیاردی دولت و صندوق ذخیره ارزی صحت داشته است.

وی ادامه داد: بدیهی است که کمیسیون برنامه و بودجه وظیفه خود را در تنظیم گزارش و ارائه آن به صحن به درستی انجام داده است اما متاسفانه این گزارش مورد حملات شدید دوستان دولتی قرار گرفته است.

نادران تصریح کرد: مسئولان دولتی با ارائه نظرات خود در این باره مجلس را به توپ بستند اما باید بدانند به هیچ وجه مجلس با این عملکرد‌ها در مقابل این گونه موضوعات عقب‌نشینی نخواهد کرد.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من از آنجایی که دولت، مجلس را تهدید کرده است این برداشت هم صورت گرفته است حتما این گزارش باید قرائت شود.

وی یادآور شد: الان ما یک برداشت ۱۸ میلیاردی دیگر هم در دست داریم اما ابعاد آن بسیار مبهم است.

لاریجانی در ادامه بیان کرد: کار مجلس و کمیسیون درست بوده است زیرا وظیفه آنان نظارت کردن است گزارش دیوان نیز صحیح بوده است. دولت نیز باید بداند نباید خارج از قانون عمل کند.

الیاس نادران دولت عقب نشینی قانون کمیسیون برنامه و بودجه مردم تهران در مجلس شورای اسلامی قرائت مجلس میلیاردی مبهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر